2737
2739

یه هفته پیش با شوهرم دعوام شد اومدم خونه مامانم الان نه تلفنام جواب میده نه پیاممو جواب میده نه می‌زاره بچه ها مو ببینم دارم از استرس خفه میشم بچه هام یکیش چهارسالشه یکیش یازده ماهشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب حضوری برو‌ ببینش 

میشینی اون تلفنشو جواب بده؟! بچه ۱۱ ماهه داری.

اگرم قصدت طلاقه که بزار طلاقتو بده دیگه 

خدايا يجوري كمكم كن كه يادم بره ، چقدررر تو زندگيم اشتباه كردم خدايا تو هدايتم كن 

چطور بچه ۱۱ ماهه رو گذاشتی رفتی من بدون بچم حتی قهرم نمیرم میمیرم نمیشه...سر هر بحثی اگر‌میدونی تهش پشیمونی و دل تنگی هست واست قهر نرو...برو سر بخت شوهرت یا برگرد خونه برو سراغ بچه هات تلفن و پیام کارساز نیست وای من فکرشو میکنم‌روانی میشم برا یک ساعت ازم دوره استرس دارم 

خدایا مواظب پسر کوچولوم و دختر کوچولوم باش 😍
2740
پس چرا ۱۴۰۰ تایپیک زدی که تازه زایمان کردم الان باید دوسال و خورده ایش باشه

1400 گفته یکساله زایمان کردم

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست

هیچ راهی نداری اگه خودت برگردی میگه منت داشت برگشت و رفتارهای بدش رو ادامه میده حالا که قهر کردی رفتی مجبوری بمونی تا خودش بیاد دنبالت دیگه با اینکه این زنگ و پیام‌هایی که می‌دی و اون جواب نمیده � ۱۰۰ تا فحش برات بدتره که قهر نمی‌کردی بهتر بود ضایع هم شدی 

2706