2733
2734
عنوان

خاطره.. + امید...

| مشاهده متن کامل بحث + 7018 بازدید | 65 پست
خدا این شاخه نباتتو در پناه خودش حفظ کنه ... آفرین به این صبر میدونم تو این چند سال بارها شکست خوردی بارها از درون شکستی بارها آروم آروم بدون اینکه کسی بفهمه اشک ریختی بارها با خدا قهر کردی و دلت نیومده و دوباره برگشتی به سمتش بارها حسرت خوردی اما دوباره بلند شدی و نزاشتی کمرت خم بشه مرسی از این همه پشتکار منم 3.5 سال منتطرم و محتاج دعای تک تکتون بوسسسسسسسسسسسسسس برای همه مامانای صبور و محکم
خدای من خدایست که اگر سرش فریاد بکشم : به جای دست رد به سینه ام ، نوازشم می کند و می گوید : من که میدانم جز من کسی را نداری ...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اوایل خیلی بی تابی میکردم اما انگار هر چی میگذره صبرم بیشتر میشه تازگیا بی تابیم نمیکنم فقط توی ذهنم از درون از خدا میخوام هرچی که برام خوشی میاره به انتخاب و خواست خودش بهم بده برای هرکدوم از بچه های سایتم دعا میکنم همینو میگم بدون ناله و بیتابی و از این بابت شکر گزار درگاهشم
خدای من خدایست که اگر سرش فریاد بکشم : به جای دست رد به سینه ام ، نوازشم می کند و می گوید : من که میدانم جز من کسی را نداری ...!
سلام

مینا جون مرسی مه خاطراتتو نوشتی

منم برای همه منتظرا 5 تا صلوات فرستادم

خودمم 3 سالو نیمه منتظرم

دوبار ای وی اف کردم لاپارسکوپی و هیستروسکوپی هم شدم

ولی هیچ وقت ناامید نشدم
برای منم دعا کنید..منم این ماه وارد 8تمین سال ازدواجمون میشم.....چند ساله دنبال مراحل مختلف درمانم.....
دو بار ای وی اف ناموفق..لاپرا.....هیسترو....اما......
تو تنهاییم همیشه اشک میریزم...از اینکه نمیتونم دردمو به مامانم بگم....و بریزم تو خودم.....اذیت میشم.......هیچ چیزی منو خوشحال نمیکنه.....
اما باید امیدوار بود.......
تازه امیدواری از نوعی که حتی اگه بچه دار بشم......از همسرم نیست.......(اهدا اسپرم داریم)
ایشاله هیچ کدومتون جای من نباشید......

خیلی به دعاهاتون احتیاج دارم.....کم کم باید مرحله بعدی درمانو شروع کنم.......
قربون رحمت خدا برم
چه جالب نوشتی مینا جون
انشالله همیشه با گل پسرت خوش باشی
خداوندا :نعمت عافیت مبدا همه نیازهاست و عاقبت به خیری مقصد همه نیازهاست .بین این مبدا تا آن مقصد والاترین نیازها دلخوشی است .به بزرگیت سوگند آنرا به تمامی دوستان و عزیزانم عطا فرما. آمین یا رب العالمین
سلامممممممممممم

واقعا خوشحالم خداروشکررررررررررررررررررررررررررر

منم 7 ساله ازدواج کردم کلی دوا درمون کردم و هر بار از نتیجه نگرفتن دنیا برام تموم شده

الان تو سیکل میکرو هستم و منتظرم پری شم آمپولامو شروع کنم برام دعا کنید منم طعم مادر شدن رو بچشم

الهییییییییییییی که به حق این ماه عزیز خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه

آمینننننننننننننننننننننننننننن
2706