2733
2739
عنوان

سلام، یه لحظه تو تاپیک من دلشکسته بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 71 پست
آره سهم دارم، بچه ننه واقعا هست، برچسب نیست،آره اتفاقا بجایی رسیدم که بی مشاور نمیتونم، دیگه تنها نم ...

همون میشه برچسب

وقتی برچسب می زنید و بیان می کنید

دیگه دیرتر حل ميشه 

جسارت نباشه این یعنی هنوز آمادگی درست کردن شرایط تون رو ندارید من به عنوان یک مرد هزار تا مشکل از ...

شوهر من سه سال پیش حتی به من خیانت کرد، اما من اونجا بازم نفرینش نکردم،بازم دلم راضی نمیشد، الان دیگه خیلی بهم بد کرده، از خیانت برام بدتره، کاری کرده که به نقاصش راضیم،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر من سه سال پیش حتی به من خیانت کرد، اما من اونجا بازم نفرینش نکردم،بازم دلم راضی نمیشد، الان دیگ ...

اگه خیانت صددرصد بوده 

از اینجا به بعد رو من دیگه نظری نمیدم 

فقط مشاور

من باشم میرم پیش مشاور

حتی المکان 

زن

جاافتاده

متدین

2728
بشینید یه دقیقه وقت بذارید با خودتون  فقط خوبی هاش رو بگید  حداقل ده تا یکیش رو من میگم ...

ببخشید یه سوال دارم چرا آقایون بعد از ازدواج یادشون میفته که پدر و مادر دارن و باید بهش خدمت کنن 

باید به فکر یه من دیگه باشم،این من داره ته میکشه......
2740
اگه خیانت صددرصد بوده  از اینجا به بعد رو من دیگه نظری نمیدم  فقط مشاور من باشم میرم پی ...

خیانت که تموم شد و گذاشت کنار، خیانت مجازی و هم صحبتی بود، غیر جنسی، زنگ زدن و صحبت

ببخشید یه سوال دارم چرا آقایون بعد از ازدواج یادشون میفته که پدر و مادر دارن و باید بهش خدمت کنن&nbs ...

چون تازه می بینن که چقدر یه زن بهشون بدون هیچ چشمداشت خدمت می کرده و قدرش رو نمی دونستند

البته که برای دخترا هم همینطوره

ولی به طور کلی بعد ده پونزده سال کلا پسرا مادرشون رو یادشون میره 

یه قاعده است

بشینید یه دقیقه وقت بذارید با خودتون  فقط خوبی هاش رو بگید  حداقل ده تا یکیش رو من میگم ...

من در زندگی با این مرد فهمیدم این حرف یه کلیشه بزرگ و یه دروغ بزرگه، اتفاقا کسی که مادرش خیییلیییی براش مهمه و براش بزرگه،تا ابد فقط همون براش مهمه،نه بقیه

چون تازه می بینن که چقدر یه زن بهشون بدون هیچ چشمداشت خدمت می کرده و قدرش رو نمی دونستند البته که ب ...

یعنی چی بعد از ده سال مادرشون و یادشون میره

باید به فکر یه من دیگه باشم،این من داره ته میکشه......
خیانت که تموم شد و گذاشت کنار، خیانت مجازی و هم صحبتی بود، غیر جنسی، زنگ زدن و صحبت

الله اکبر

نگید اینطوری 

والا بالله به این نمیگن خیانت

هرچند کار خیلی غلطیه

این هم برچسب دیگه

عذرخواهم

چون تازه می بینن که چقدر یه زن بهشون بدون هیچ چشمداشت خدمت می کرده و قدرش رو نمی دونستند البته که ب ...

زیاد کلی حرف نزنین، هر مادری اینطور نیس، اتفاقا مادرش به ازای هر لقمه نون ازش کار طلب میکرده، و خودش هزاران بار جلو شخص من میگف،بچه آوردم که برام کار کنه وظیفشه

2706