2752
2739
عنوان

سلام، یه لحظه تو تاپیک من دلشکسته بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الله اکبر نگید اینطوری  والا بالله به این نمیگن خیانت هرچند کار خیلی غلطیه این هم برچسب دیگ ...

نبابا، ۱۲ سال بیخبر تو این کار باشی، از دستشون غذا هم گرفته باشی، تو پارکم قرار گذاشته باشی بارها، خیانت نییییسسسس؟؟؟؟

زیاد کلی حرف نزنین، هر مادری اینطور نیس، اتفاقا مادرش به ازای هر لقمه نون ازش کار طلب میکرده، و خودش ...

عزیزم این آقا تازه عضو شده حواست جمع باشه 

درخواست نده وازنقطه ضعفت استفاده نکنه 

2731
یعنی چی بعد از ده سال مادرشون و یادشون میره

اطراف تون رو ببینید

من بعد ده دوازده سال نزدیک خونه مادر خانمم زندگی می کنم

با باجناق هام بیشتر از برادرام رفت و آمد دارم

خواهرم بیشتر از همه به پدر و مادرم سر میزنه

اغلب بعد ده سال که زن و شوهر جا می افتن غش می کنن به سمت خونواده زن

2740
عزیزم این آقا تازه عضو شده حواست جمع باشه  درخواست نده وازنقطه ضعفت استفاده نکنه

درخواست هیچوقت به آقاها نمیدم،درخواستم قبول نمیکنم، ولی لافاصله گاردم نمیگیرم جلو آقاها، تا نشناسمشون

تونستید خوبی های همسرتون رو با خودتون مرور کنید؟ 

خوبی هم داره، ولی چفایده وقتی ما رو رها کرده، حرف اولتون درست بود که گفتیم سریع تسلیم نشین، کار بدو اون کرده نمیشه که برم التماسشو تا ابد سواری بدم

نه ، خودم با مشاور حرف زدم ، هیچ وقت اون روزی که پیاماشو دیدم ابراز علاقه کرده بود یادم نمیره یادم ن ...

من اوایل که حسابی با همسرم مشکل داشتم

یه بار با یه خانم دیگه در محیط کاری گرم صحبت شدم و به خودم که اومدم متوجه شدم که داره درکم می کنه و از این حرفا

که خدا رو شکر کلا دیگه هیچ وقت کلاهم اون طرف نیفتاد و همسرم هم متوجه نشد

اهان فکر کردم با کنید آخه رو پیامم ریپ زدید 

خب منظورم باشما بود،گفتم با اینکه با مشاور هم صحبت کردن اما تشهیص نمیدن که این مورد خیانت محسوب میشه