2752
2734
عنوان

چیکار کنم بنظرتون بگم بهش دوسش دارم؟🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 133 بازدید | 33 پست
خب بنظرتون نمیشه هر دوتاشو پیش ببرم،ینی هم بهش بگم کیم و شاید اوکی شدیم،هم کنکورو بخونم در کنارش

۱۳سال پیش سر همین ی خوشم اومدن ریدم تو کنکورم.تو نکن خوشگلم من ب عنوان ۱۳سال قبل تجربه الان تو رو‌دارم میگم کنکورتو بخون و بترکون و پیشرفت کن بعدش برو بگو شد شد نشدم مهم نیست چون مهمترین مرحله رو گذروندی

عشق ممنوعه❤️‍🩹
ای خدا🥲🥲

نمیدونم چکار کنم 

چن ساله همو میشناسیم مطمئنم اونم دوسم داره ولی حس میکنم بهترم هست 

سر همین بهتر و بهتر موندم 🥲💔

اونم ی پسریه ک نگاه ب خانومی نمیکنه سمت کسی نمیره 

در کل اگه موقعیتش باشه نه من پا میدم ن اون 🤣🤣🤣

نمیدونم چمه😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

هنرمند و نقاشم🎨🖌️ لر بختیاری هستمم😍❤️ میشه با تمام وجودتون برای رسیدن ب خاسته هام دعا کنید و صلوات بفرستید🥲🤍عاشق کتابم بهم کتاب معرفی کنید🤗❤مهربون باشیم🌄 اگه سوال هنری داشتید بپرسید☺️💝                                        اینو‌ بدون تو فوق العاده ای🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۱۳سال پیش سر همین ی خوشم اومدن ریدم تو کنکورم.تو نکن خوشگلم من ب عنوان ۱۳سال قبل تجربه الان تو رو‌دا ...

ینی میگید صبر کنم ایندم ک تضمین شد و کنکورو دادم و... بعدش برم بگم بهش؟

ارزوهاتو فالو کن🙃💚مطمئن باش یروز بک میدن🙂
2731
نمیدونم چکار کنم  چن ساله همو میشناسیم مطمئنم اونم دوسم داره ولی حس میکنم بهترم هست  سر ...

درک میکنم😂😂😂😂انگار میترسی از رل زدن و... اینکه چی پیش میاد

خودتی که باید تصمیم نهایی رو بگیری که بگی یانه 

ولی لطفا قبل از گفتن به همه جوانب فکرکن که ممکنه بگه نه اونوقت میتونی با این جوابش کنار بیایی؟پشیمون نمیشی از گفتنش؟

همه ما دارای صفت های متفاوتی هستیم. بدون شک اگر خدامیخواست می توانست همه را مثل هم بیافریند. احترام نگذاشتن به تفاوت ها و باورهای خودمان، بی احترامی به نظام مقدس الهی است.هرکسی که ملاقات میکنید درحال جنگ در میدانیست که شما هیچ چیز در باره اش نمیدانید.پس همیشه مهربان باشید....سفیر اهدای عضو❤️ ، عاشق پیشو ها🐈، گل و گیاهان🪴،بارون☔️ ، ماه🌚 ، کمک کردن به دیگران🫂اما عزیزم ، در اخر باید قهرمان خودت باشی، چون همه مشغول نجات خودشونن :)"قلت لله:لماذا أتيت بي إلى حافة عمري؟قال: "اعتقدت أن لديك القدرة على الطيران"
درک میکنم😂😂😂😂انگار میترسی از رل زدن و... اینکه چی پیش میاد

دقیقا😂💔

هنرمند و نقاشم🎨🖌️ لر بختیاری هستمم😍❤️ میشه با تمام وجودتون برای رسیدن ب خاسته هام دعا کنید و صلوات بفرستید🥲🤍عاشق کتابم بهم کتاب معرفی کنید🤗❤مهربون باشیم🌄 اگه سوال هنری داشتید بپرسید☺️💝                                        اینو‌ بدون تو فوق العاده ای🤩
اره این بهتره

خب اگر یهو تا یسال بعد با یکی اشنا شد و دیگ پرید چیکار کنم؟

پشیمونی،اینکه کاش الان میگفتم،چرا نگفتم ‌و حسرت...

خودتی که باید تصمیم نهایی رو بگیری که بگی یانه  ولی لطفا قبل از گفتن به همه جوانب فکرکن که ممک ...

واقعا خب پشیمون شدنشم سخته،چون ازونورم همشهری هستیم و تایمایی ک میرم شهرستان هی قراره ببینمش و اگر نه بگه دیگ کارم ساختست🙂

دقیقا😂💔

اگر فکر میکنی از نظر کنکور و ایندت مشکلی پیش نمیاد برو جلو بنظرم

قرار نیست همه رل زدنا موفق شه و اخرش به ازدواج ختم شه،اگرم نشد خب کلی تجربه کسب میکنی،ادم کفش میخواد بگیره چند تا کفش هی پاش میکنه ببینه کدوم بهتره برای پاش

ازدواج ک جای خود داره،ولی حواست باشه اگر ادم درستیه باهاش بری جلو

واقعا خب پشیمون شدنشم سخته،چون ازونورم همشهری هستیم و تایمایی ک میرم شهرستان هی قراره ببینمش و اگر ن ...

ببین بنظرمن اولویت اولت درسته چون واقعا این بازه زمانی دیگه برنمی گرده و میگی که همشهری هستید و همدیگرو میبیند خب مطمعنننن باش اگه از طرف ایشونم احساسی باشه خودش بیانش میکنه حالا یا مستقیم یا به واسطه کسی کافیه فقط وقتی دیدیش یکم ملیح رفتار کنی 😅

همه ما دارای صفت های متفاوتی هستیم. بدون شک اگر خدامیخواست می توانست همه را مثل هم بیافریند. احترام نگذاشتن به تفاوت ها و باورهای خودمان، بی احترامی به نظام مقدس الهی است.هرکسی که ملاقات میکنید درحال جنگ در میدانیست که شما هیچ چیز در باره اش نمیدانید.پس همیشه مهربان باشید....سفیر اهدای عضو❤️ ، عاشق پیشو ها🐈، گل و گیاهان🪴،بارون☔️ ، ماه🌚 ، کمک کردن به دیگران🫂اما عزیزم ، در اخر باید قهرمان خودت باشی، چون همه مشغول نجات خودشونن :)"قلت لله:لماذا أتيت بي إلى حافة عمري؟قال: "اعتقدت أن لديك القدرة على الطيران"
ببین بنظرمن اولویت اولت درسته چون واقعا این بازه زمانی دیگه برنمی گرده و میگی که همشهری هستید و همدی ...

اخه تاحالا باهاش اصن من حرف نزدم،فقط این چند روز محرم هر روز میدیدمش،پارسالم میدیدمش ولی حسی نداشتم،امسال چم شد نمیدونم

اسم و فامیلی ایناشم از طریق پیج چند تا دیگه از همشهریا پیدا کردم

اخه تاحالا باهاش اصن من حرف نزدم،فقط این چند روز محرم هر روز میدیدمش،پارسالم میدیدمش ولی حسی نداشتم، ...

عزیزممم🥺🫂 اشکالی نداره ازاین احساسا واسه هرکسی مطمعن باش پیش میاد 

اخه میدونم با نگفتنش فکرت مشغوله و نمیتونی تمرکز کامل رو بزاری رو درست 

و با گفتنش هم نگرانم واست مشکلی پیش بیاد 

اخه تاحالا باهاش اصن من حرف نزدم،فقط این چند روز محرم هر روز میدیدمش،پارسالم میدیدمش ولی حسی نداشتم، ...

من پیشنهادم اینه فعلا عجولانه تصمیم نگیر صبرکن شاید این مشغول بودن فکرت واسه اینه تازه دیدیش 

بزار یه مدت بگذره خودتو تا جایی که میتونی با درست مشغول کن 

در نهاااایت اگه بعد گذشت یه مدت دیدی نه واقعااا نمیتونی فراموش کنی و فکر خیالش بدتر داره بهت لطمه میزنه اونوقت بیا من بهت پیشنهاد میدم چکارکنی

2706