2737
2734

18 سالمه،هیچ برنامه ای برای عشق و عاشقی تو زندگیم نداشتم اصن میخواستم فعلا کنکور اینامو بدم،ولی این چند وقته یکیو دیدم خیلی خوشم اومده ازش،با پیج فیک بهش گفتم،گفت معرفی کن خودتو من باید بشناسمت خب کی هستی ندیده نشناخته چی بگم،ازونورم همشهری هستیم،اگر بگم و... ابروی خودم و خانوادم بره شاید

گفته اگر نمیگی کی هستی که تموم شه و بره و اگر بگی کی هستی شاید شرایط فرق کنه،از طرفیم حس میکنم پسر خوبیه،با ادبه،بلده با یه خانوم چجوری رفتار کنه،هیز نیست و...چیکار کنم🥲صبر کنم تا از سرم بپره یا چی...

ارزوهاتو فالو کن🙃💚مطمئن باش یروز بک میدن🙂

منم مث توعم

هنرمند و نقاشم🎨🖌️ لر بختیاری هستمم😍❤️ میشه با تمام وجودتون برای رسیدن ب خاسته هام دعا کنید و صلوات بفرستید🥲🤍عاشق کتابم بهم کتاب معرفی کنید🤗❤مهربون باشیم🌄 اگه سوال هنری داشتید بپرسید☺️💝                                        اینو‌ بدون تو فوق العاده ای🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب جدی چه کاریه با پیج فیک ب طرف پیام می‌دین🚬؟

خب ابرو مهم تره،منم از خدامه بکم راحت کنم خودمو،اما غرور و ابرو چی

کنکورت مهمتره اگه آدم خوبی باشه و تورو دوست داشته باشه توی موقعیت مناسب به سمتت کشیده میشه بنظرم اول ...

اخه حس میکنم اینجوری تمرکز ندارم،اگر صبر کنم یهو با یکی دیگ رفت چی

2738

الان کنکورت از همه چی مهمتره اول و اخر کنکور بعد کنکور موقعیت زیاده.

بعدها پشیمون میشی سرنوشت سازترین سالتو سر ی خوشم اومده از بین بردی

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم
اخه حس میکنم اینجوری تمرکز ندارم،اگر صبر کنم یهو با یکی دیگ رفت چی

من ۳۲ سالمه و همه ی این راه ها رو رفتم باید بگم که اصلااا مهم نیست الان چه حسی داری ببین الان دوسش داری سال دیگه نه.ولی آیندتو خراب میکنی و شاید مشکلات خانوتدگی هم بهش اضافه بشه.و هیچ راه برگشتی هم نیست..

الان کنکورت از همه چی مهمتره اول و اخر کنکور بعد کنکور موقعیت زیاده. بعدها پشیمون میشی سرنوشت سازتر ...

خب بنظرتون نمیشه هر دوتاشو پیش ببرم،ینی هم بهش بگم کیم و شاید اوکی شدیم،هم کنکورو بخونم در کنارش

من ۳۲ سالمه و همه ی این راه ها رو رفتم باید بگم که اصلااا مهم نیست الان چه حسی داری ببین الان دوسش د ...

اخه واقعا تا حالا از هرکس خوشم اومده اصن در حدی ندونستم ک برم بگم بهش و...حتی با پیج فیک هر چیم بوده سرکوب کردم

اما این یکیو همش حس میکنم فرق داره

پشیمون نمیشی  بعدا اگه اومد جلو میزنه تو سرت  بهتره تو سنگین باشی مراعات کن  درس ب ...

اره خودمم از این سرکوفت زدن میترسم😑