2737
2739
عنوان

چیکار کنم بنظرتون بگم بهش دوسش دارم؟🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 132 بازدید | 33 پست
عزیزممم🥺🫂 اشکالی نداره ازاین احساسا واسه هرکسی مطمعن باش پیش میاد  اخه میدونم با نگفتنش فکرت ...

مرسی ک درکم میکنی🙂😍

،گفتنش ریسک بزرگیه خب

چون شهر خیلی کوچیکیه و زود همه چی میپیچه،به خودشم گفتم میترسم ابروم بره گفت من چرا باید ابروی شمارو ببرم،ولی خب دوست ندارم حتی پیش خودشم غرور اینام خورد شه،خانواده مامان اینام هم خانواده نسبتا ابرومندی هستن،رفیقشم رفیق داییم هست متاسفانه😑

ارزوهاتو فالو کن🙃💚مطمئن باش یروز بک میدن🙂
من پیشنهادم اینه فعلا عجولانه تصمیم نگیر صبرکن شاید این مشغول بودن فکرت واسه اینه تازه دیدیش  ...

اره ازونورم تازه اومدم خونمون

چند وقت صبر میکنم ببینم اصن چیه حسم😑

ارزوهاتو فالو کن🙃💚مطمئن باش یروز بک میدن🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی ک درکم میکنی🙂😍 ،گفتنش ریسک بزرگیه خب چون شهر خیلی کوچیکیه و زود همه چی میپیچه،به خودشم گفتم ...

ای جانم خیلی خوبه که همه جوانب رو در نظر میگیری و انقد عاقلانه فکر میکنی انشالله که هرچی خیره پیش بیاد مطمعن باش اگه قرارباشه باهم روزی اشنا بشید و تو سرنوشت هم باشید هر طور شده دیر یا زود این اتفاق میوفته فعلا بهترین کار همین صبر کردنه تا ببینی احساسی که داری واقعیه یا صرفا واسه اینه که چون تازه دیدیش

همه ما دارای صفت های متفاوتی هستیم. بدون شک اگر خدامیخواست می توانست همه را مثل هم بیافریند. احترام نگذاشتن به تفاوت ها و باورهای خودمان، بی احترامی به نظام مقدس الهی است.هرکسی که ملاقات میکنید درحال جنگ در میدانیست که شما هیچ چیز در باره اش نمیدانید.پس همیشه مهربان باشید....سفیر اهدای عضو❤️ ، عاشق پیشو ها🐈، گل و گیاهان🪴،بارون☔️ ، ماه🌚 ، کمک کردن به دیگران🫂اما عزیزم ، در اخر باید قهرمان خودت باشی، چون همه مشغول نجات خودشونن :)"قلت لله:لماذا أتيت بي إلى حافة عمري؟قال: "اعتقدت أن لديك القدرة على الطيران"
اگر فکر میکنی از نظر کنکور و ایندت مشکلی پیش نمیاد برو جلو بنظرم قرار نیست همه رل زدنا موفق شه و اخ ...

اوهوم اون ک مطمئنم خوبه ولی ن من حاضر ب دوستی امن اون🥲💔

هنرمند و نقاشم🎨🖌️ لر بختیاری هستمم😍❤️ میشه با تمام وجودتون برای رسیدن ب خاسته هام دعا کنید و صلوات بفرستید🥲🤍عاشق کتابم بهم کتاب معرفی کنید🤗❤مهربون باشیم🌄 اگه سوال هنری داشتید بپرسید☺️💝                                        اینو‌ بدون تو فوق العاده ای🤩
2731