2737
2739
عنوان

خانما دخترمو خیلی بد کتک زدم

698 بازدید | 53 پست

از بیرون اومدیم با شوهرم گفتم چرا باز قیافه گرفتی گفت خفه شو ددختره پدر سگ

منم خیلی ناراحت شدم منم بد و بیراه گفتو بعد محکم زدم دستش اونم منو زد بعد رفتم اتاق خیلی ناراحت شدم چون اخ هیچی نگفته بودم الکی قیافه گرفته بود اومدم بیرون به دخترم اب دادم بنوشه ریخت زمین خیلی بد زدم پشتش طوری که انگار نفسش بند اومد الان خیلی خیلی ناراحتم از عذاب وجدان دارم میمیرم خیلی دبوونه ام کرده کنترلمو از دست دادم سر دخترم خالی کردم خدا منو بکشه راحت بشم فقط🥲😭😭

میشه برا سلامتی دوقلو هام صلوات بفرستید🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🙂🙂🙂🙂

🌙تا خدا هست؛ کسی تنها نیست...💕                                   داوشمی بمولا.  ولی اگه راه داره لایکم نکن .                             یک روز او می آید، از کوچه های باران................یامَهدی‌"عج"
2731
خیلی بیجا می کنی دقِ دلی شوهرتو سرِ دخترت خالی می کنی.

بیچاره خودش حرف شنیده دیگه اینجوری باش حرف نزن

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

دیگ کاریه ک شده

سرزنش کنم نتیجه ایی نمیده

جلو خودتو بگیر اگر لازمه از مشاور کمک بگیر برای زندگیت 

و اینکه براش یا کادو بخر یا برو از دلش در بیار قشنگ بگو میبرمت فلانجا پارکی سینمایی جایی

2740
2706