2737
2734
سلام بله زبره،تقریبا دوسه روز،والان کاملاخوب شد

الهی شکر😍چقدر امیدوار میشم دعا کنید برای منم جواب بده خیلی ناامیدم😔 ببخشید میشه بپرسم شما فقط شب تا صبح سرکه رو گذاشتید روی زگیل بمونه یا اینکه در طول روز چندبار انجام میداد؟ سرکه رو با پنبه میزدین یا اسپری میکردین؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی شکر😍چقدر امیدوار میشم دعا کنید برای منم جواب بده خیلی ناامیدم😔 ببخشید میشه بپرسم شما فقط شب ت ...

فدات بشم،من شبانه روز پنبه خیس کردم وباچسب بهش زدم،اول اون‌پوست زخمیش سفید شدبعد زیرش سیاه،یه روز چسب ازدستم افتاد بیرون بودم هوا خورددیدم که پوست سفید داره کنده میشه،خلاصه اون کنده شد ویه لایه سیاه روش موند تقریبا بیشتر یک هفته موند اونم جداشد وخوب شدم

فدات بشم،من شبانه روز پنبه خیس کردم وباچسب بهش زدم،اول اون‌پوست زخمیش سفید شدبعد زیرش سیاه،یه روز چس ...

پس یعنی مراحل بهبودی با سرکه: اول زخم میشه زگیل درسته؟، بعد پوست مرده سفید ایجاد میشه، بعد زیرش سیاه میشه و بعد هم دیگه اثری از زگیل نیست😍خداخیرتون بده تجربتونو به اشتراک گذاشتید ممنونم❤

2731
پس یعنی مراحل بهبودی با سرکه: اول زخم میشه زگیل درسته؟، بعد پوست مرده سفید ایجاد میشه، بعد زیرش سیاه ...

خواهش میکنم عزیزم،نه اصلا زخم نمیشه،فقط پوست زبر سفیدمیشه،ازهمون لایه سفید لایه زیری سیاه رو میبینی بعد که هوامیخوره اون سفیدا کنده میشن وسیاهامیمونن،اونم بعد ده روز اینطوراکنده میشه وتمام

خواهش میکنم عزیزم،نه اصلا زخم نمیشه،فقط پوست زبر سفیدمیشه،ازهمون لایه سفید لایه زیری سیاه رو میبینی ...

یه دنیا ممنون از وقتی که گذاشتید و جواب دادید الهی همیشه خیر براتون پیش بیاد ❤ 

2738
خواهش میکنم عزیزم،نه اصلا زخم نمیشه،فقط پوست زبر سفیدمیشه،ازهمون لایه سفید لایه زیری سیاه رو میبینی ...

این عکسی ک فرستادم از حموم در اومدم انداختم.ینی دام خیس خورده

لامصب فک میکردم میخچس

سلام عزیزم،من به حرف شما سرکه زدم رو زگیل دستم  الان زگیل تومرحله ی سیاه وخشک هست،ولی این سیاهی ...

سلام خوبی چطور شد افتاد؟ 

مال من سیاه شده ولی خشک نشده چون همیشه با اب کار میکنم نمیدونم سرکه زدنو ادامه بدم یا صبر کنم بیوفته !؟

2706