2737
2734

من که آرایشگاه دعوام شد،ماجرام این بود وسایلمو دادم همسرم برگشتم گفتم فردا میام حساب میکنم،چون رفته بودم تو حیاط

گف نه اجازه نداریم بیا پرداخت کن،گفتم باشه رفتم مبلغ و صد اینا بیشترگف گفتم چرا گف فلان دلیل،منم کفتم واسه اون دلیا ده تومن بیست تومن نه صد تومن،که چشاش ورقلمبید و گف داری به هنرمون توهین میکنی(بمانداز آرایشش راضی نبوذم)خلاصه منو میگی جوابشو نتونستم بدم حرصم گرف اشک تو چشام جمع شد کارت دادم کشید ارایشگر خودش اومد گف چی شده گف داره بمون توهین میکنه...رفتم درو بستم تو حیاط یه آشغال بلند گفتم شوهرم دبد عصبیم گف چی شد چی گف بگو اینحا رو روسرش خراب کنم،بعد دید نه الانه گریه کنم داد زد سرم گریه کنی فلان میکنم اینجارو...😂😁منم گریه نکردم

مبترسید آرایشمو خراب کنم

خلاصه به خدا هروقت یادم می افته میخوام برم ارایشگاهه رو به اتیش بکشم به خاطر برخورد بدشون باعروسی که سه و نبم جیرنگی کشیده بود واسشون،و اون رو زعجله داشتم ولی برم گردوندن که درجا حساب کنم😂انگارقراربود از شهر دربرم،درحالی که دیدم عروس بود بعد عروسی اومده بود اونجا حساب کتاب میکرد

...شما چی؟؟؟

خدایا به همه ما منتظرا نی نی بده♥️😔⭐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خواهر شوهر آشغال اومد نشست تو ماشین عروس موقع عروس گردانی

😶من که مادرشوهر بیشعورم از قصد شاباش عروس دوماد وشاباش عروسی رو تو به کیف قاطی کرد پول و بهمون نداد

خدایا به همه ما منتظرا نی نی بده♥️😔⭐
😶من که مادرشوهر بیشعورم از قصد شاباش عروس دوماد وشاباش عروسی رو تو به کیف قاطی کرد پول و بهمون نداد

خدا لعنتشون کنه از مادر شوهر انترمم بدم میاد همش با جاری بی کس و کارم پشت سرم حرف میزنن هیچ وقت حالشون نمی کنم 

خاله همسرم اومد چاقو بگیره برقصه که قرار بود خواهر من برقصه بحث شد 

سر مراسم عقدمم‌ قرار بود دوستم و خواهرم کادو هارو بگیرن خاله همسرم اومد یهو وایستاد وسط بازم بحثشون شد شوهرم به خالش گفت قربون دستت خاله بذار کارشونو کنن 

رفت نشست 

تحفه خانم یکی نبود بهش بگه عروس خواهر داره خود خواهرشم کاراشو میکنه تو فضولی هی میای وسط تحفه 

یه کم مامان و بابام نماشون خوب نبود که مهم نیس

نوه عمومم هی عر میزد که بهش پیتزا بدن

بعد با کت شلوار بچگونه و دور دهن پیتزایی و دستای پیتزایی دنباله لباس خواهر همسرمو کشید🤣

اونم لباسشو کشید از دست بچه

بچه سر خورد افتاد

با تمام وجود نعره زد

ولی خیلی بچه بانمکیه

فرفری و سفید و لپی🥲🥲

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
2706