2737
2734
باهاش حرف میزنی؟؟؟
گاه شادبودن میتواند کاری بس دشوار باشد . لازمه شاد زیستن جستجوی زیباییهاوخوبیهاست. یکی زیبایی منظره رامیبیند دیگری کثیفی پنجره را. این شماهستید که انتخاب می کنید چه چیزی را ببینید وبه چه چیزی بیندیشید کازانتزا کیس گفته است:« قلم ورنگ دراختیارشماست بهشت رانقاشی کنید وبعد٬وارد آن شوید».

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با یه دکتر مشورت کن. اخه یه چند نفر رودیدم که بچشون دوسالم رد کرده بودو حرف نمیزد.
گاه شادبودن میتواند کاری بس دشوار باشد . لازمه شاد زیستن جستجوی زیباییهاوخوبیهاست. یکی زیبایی منظره رامیبیند دیگری کثیفی پنجره را. این شماهستید که انتخاب می کنید چه چیزی را ببینید وبه چه چیزی بیندیشید کازانتزا کیس گفته است:« قلم ورنگ دراختیارشماست بهشت رانقاشی کنید وبعد٬وارد آن شوید».
اگر میفهمه نگران نباش خودش کم کم شروع میکنه به حرف زدن. هر وقت به چیزی اشاره میکنه وانمود کن متوجه نشدی اونطوری مجبور میشه حرف بزنه
دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.
2740
نگران نباش دختر منم دیر حرف زد و الان خوبه داره کم کم پیشرفت میکنه البته مامان و بابا رو از یکسالگی میگفت ولی حرف دیگه فقط اشاره میکرد و نمیگفت
دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.
2706