2726
باهاش حرف میزنی؟؟؟
گاه شادبودن میتواند کاری بس دشوار باشد . لازمه شاد زیستن جستجوی زیباییهاوخوبیهاست. یکی زیبایی منظره رامیبیند دیگری کثیفی پنجره را. این شماهستید که انتخاب می کنید چه چیزی را ببینید وبه چه چیزی بیندیشید کازانتزا کیس گفته است:« قلم ورنگ دراختیارشماست بهشت رانقاشی کنید وبعد٬وارد آن شوید».

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
با یه دکتر مشورت کن. اخه یه چند نفر رودیدم که بچشون دوسالم رد کرده بودو حرف نمیزد.
گاه شادبودن میتواند کاری بس دشوار باشد . لازمه شاد زیستن جستجوی زیباییهاوخوبیهاست. یکی زیبایی منظره رامیبیند دیگری کثیفی پنجره را. این شماهستید که انتخاب می کنید چه چیزی را ببینید وبه چه چیزی بیندیشید کازانتزا کیس گفته است:« قلم ورنگ دراختیارشماست بهشت رانقاشی کنید وبعد٬وارد آن شوید».
اگر میفهمه نگران نباش خودش کم کم شروع میکنه به حرف زدن. هر وقت به چیزی اشاره میکنه وانمود کن متوجه نشدی اونطوری مجبور میشه حرف بزنه
دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.
نگران نباش دختر منم دیر حرف زد و الان خوبه داره کم کم پیشرفت میکنه البته مامان و بابا رو از یکسالگی میگفت ولی حرف دیگه فقط اشاره میکرد و نمیگفت
دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.
2706