2752
2734
عنوان

خدایا صبرم بده دختر دختر دروغگوم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1099 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا حتما یه رفتاری کردید که بچه ۱۲ ساله اینطوری شده دیگه 

شما مثل فرشته ها تو آشپزخونه غذای مورد علاقه شو درست میکنید و بهش محبت میکنید اون بدجنسه جلوی همه از شما بد میگه ؟؟؟؟

خاله من زمانی با شوهرش ازدواج کرد که ۳ تا بچه ۱۳و ۱۱ و ۲ ساله داشت همسرش.  طوری باهاشون رفتار کرد که هنوزم که بزرگ شدن تا هرشب صدای خالمو نشنون نمیخوابن 

برای وسطی خونه و طلا فروخت و فرستادش کانادا 

🍦🌸
پدرش بعد این حرف چه واکنشی داره؟  خیلی مهمه این واکنش

سکوت میکنه و توجه نمیکنه چون اخلاق منو میشناسه حتی من سهم خودم نمی‌خورم ب دخترم میدم و یا حتی سه شب چیزی هوس،کنم دخترم بیدار میکنم و بهش میدم بخوره میگم بوش میخوره ب دماغش گناهه

2731
عزیزم بازم خوبه دختر خودته دختر همسر من گاهی از این حرفا میزنه

عزیزم دختر همسرشع 

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

ماشالله بزرگه دیگه

بگو پاشو خودت یه چیزی بخور هر وقت گشنت شد خب 

شما هم حساس نشو من که دختر خودمه بیا ببین وقتی مهمون دارم چه ابرویی ازمون میبره😅

بعضی وقتا دنبال جلب توجه ان 

سنشونم که نگم عین افتاب پرست رنگ عوض میکنن باید تحمل کنی 

باهاش لج نکن و گیر نده که بدتر میشه 

فعلا مدارا کن بعدا درست میشه

در این دنیا برای کفری کردن آدم های رذلی که می خواهند همه چیز را از آنچه هست برایت سخت تر کنند، راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی‼️

تنبیه به ذهنم نمیرسه جز این 😂 اگه نمیره آبروتو ببره بگو اگه دیکه حرفی به بقیه زدی یا دروغ گفتی بعد که رفتن قاشق داغ رو لبات میذارم و اگه تکرار کرد یبار داغ کن رو گاز که فقط بترسه ....

اونی که میدونه تمارض چیه پس میتونی باهاش منطقی حرف بزنی همه چیو واضح توضیح بده بگو ما با هم مشکلی نداریم دخترم زندگیمون خوبه اما تو با این حرفهایی که میزنی ممکنه بیان از ما جدات کنن ببرن پرورشگاه اونجا مثل ما نیستن تنها میشی غصه میخوری ما هم غصه میخوریم پس به همه واقعیتو بگو که ما با هم خوبیم و همو دوست داریم تا کسی نخواد این کارارو کنه

تنبیه به ذهنم نمیرسه جز این 😂 اگه نمیره آبروتو ببره بگو اگه دیکه حرفی به بقیه زدی یا دروغ گفتی بعد ...

مادرتون با شما چنین رفتاری کرده یا شما با بچه هاتون چنین رفتاری میکنید اگه کار اشتباهی کنن ؟؟؟ 

🍦🌸

به شوهرت بگو پشتت باشه اگه خواستی حرفی بزنی پشتت درآد داداش منم همین وضع و داشت البته مادرش مرده بود هر کاری میکرد تا بقیه دلشون بسوزه واسش .مامانم زندگیشو جوونیشو گذاشت پاش ولی بازم میرفت همه جا پر میکرد مامانم واسش کاری نمیکنه . مامانم نمیتونس چیزی بگه چون بابام تحت هر شرایطی پشت داداشم بود و این وضع و بد کرد تا اینکه داداشم عملا خیابونی شد.

سیگاری و...

ولی هنوزم دوست داره ترحم کنن بهش 

با زنش به مشکل برخوردن سر این قضیه که استقلال فکری و رفتاری نداره همش وابسته بابام و فامیله ولی خدارو شکر الان خوب شده ولی رابطش باما دوری و دوستیه😐💔

السلام علی من تهیج‌ قلبها للحسین .💔سلام بر کسی که قلبش برای حسین از جا کنده شد .. :))
 سکوت میکنه و توجه نمیکنه چون اخلاق منو میشناسه حتی من سهم خودم نمی‌خورم ب دخترم میدم و یا حتی ...

نه باید با لحن درست همین حرف شما رو بزنه 

بگه دیدم که مادرت دلش نمیاد چیزی به تو نده 

پشتیبانی شما رو کنه 

سکوت کارساز نیست 

دعوا نکنه ها که بدتر بشه روابط 

سن بلوغه،یجوری میخواد جلب توجه کنه،ببرش مشاوره یا از یه موضع دیگه ازش تعریف و یا تمجید کنین جلو بقیه،البته قبلش هم خودت هم پدرش بهش تذکر بدین در مورد خوراکی و غذا جلو مهمون نگه و اونو نشونه بی ادبی بدونین،،،و یه تنبیه مناسب با اون مثل اینکه اگه دروغ گفت ،دیگه براش درست نکن

2706