2737
2739
عنوان

رنگ مشکی برا ابرو گذاشتین ؟؟

1684 بازدید | 18 پست

بچها میخام ابرو هامو رنگ مشکی بزارم . رنگ شماره یک ک پر کلاغیه آرایشگره گفت نکنی اصلا خوب نی . چرا ؟ تجربه دارین ؟؟  میگم بعضیا چطور ابروشون مشکیه خیلی هم خوبه . میگ اون ابروی خودشونه ک اونجوریه  

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
وای تروخدا پرکلاغی نزاریامثل مادر فولاد زره میشی

واقعا؟ چه رنگی بزارم پس نمیخام روشن شن

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 
2740

قهوه ای سوخته شیکتر میشه 

من گذاشته بودم خیلی ناز شده بود

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
اکثرا موهای ابروشون مشکی 

مآل منم مشکیه ولی زیاد نه میخواستم خیلی مشکی شه   

من انجام دادم خیلی قشنگه ولی با موی مشکی یا قهوه ای تیره

منم موهام تیره س وای یه جوری ترسوند منو میگفت نکنی هاااا   

2706