2737
2739
عنوان

کی مثل من دوسداره

178 بازدید | 22 پست

من بخانواده ام  خیلی وابسته ام 

خیلی دوسشون  دارم وبفکرشونم 

دلم  میخواد همیشه  پیششون باشم  یا  حداقل  وقتی  بشوهرم  بگم  منو ببر خونه پدرم  تو قیافه نره  

با استرس  میزم  با استرس  برمیگردم 

الان یه  مدت حالت  قهر  اومدم بخاطر  اینکاراش  فردا میخوام  برگردم  همش  ناراحت  وکلافه ام  واسترسی یعنی  تا فردا هزاربار  استرسی میشم 

همه  شوهرا  با رفتن  خانوماشون ب خونه پدرشون  تو قیافه میرن ؟یا  این مشکلو  فقط من دارم ؟؟

يه لجباز مهربون

چرا استرس داری؟

چرا ناراحت میشه؟

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

ن من دوس داره برم ولی چون ازنظرفرهنگیباخونواد تفاوت داره نمیبرمش خودم میرم واین عذابم میده🥺🥺منم همش تو فکرخونوادمم اینخیلی بده با بندبندوجوددرکت کردم

هرچه دادم به اوحلالش باد
چرا استرس داری؟ چرا ناراحت میشه؟

تا اسم  خانوادم  رو بیارم  تو  قیافه میره  مشخصه  دوس نداره  برم  

یبارم  با مادرم  رفتم  ارایشگا  هی  زنگ  میزد کی  میای  

ولی  یک مدت  بعدش  با  ابجیش  رفتم  صبح  عصر  برگشتم   با  روی  باز  وخندون  بود 

بدم  میاد  از چاپلوس  بودنش  برا  خانوادش  ولی  مرد  بودنش  واس من وخانوادم 

يه لجباز مهربون
2740
ن من دوس داره برم ولی چون ازنظرفرهنگیباخونواد تفاوت داره نمیبرمش خودم میرم واین عذابم میده🥺🥺منم هم ...

اره  منم  تفاوت  داریم  باهم  💔خیلی  پشیمونم  از  ازدواجم  کاش  مجرد میموندم  

يه لجباز مهربون
2706