2737
2739
عنوان

حیفم میاد بفروشمش

159 بازدید | 14 پست

برای جهیزیه ام چند سال پیش یک فر گاز خوب گرفتم خیلی طراحی و جنسش خوبه.  ولی الان همه گاز رومیزی جدا و فر جدا دارن. دلم نمیاد بفروشمش.

خیلی بده اگه فر گاز داشته باشم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وا 

من همه زندگیم فر گازمه 

یعنی غذایی که داخل فر گاز میپزم طعم و مزه اش هزار برابر بهتراز توسترم هست 

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
نو و اکبنده هنوز

نفروشی که پشیمون میشی ها نگه دار  فردا روزگار زدی تو کار کیک وشیرینی خیلی لازمت میشه منم ردش کردم عین چی پشیمونم 

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ_اَلَّلهُمـّ؏جِّل‌لِوَلیِڪَ‌الفَرَج
2740
هر چی مدلای خونه و جهیزیه عروس میبینم همه گاز رومیزی دارن. موندم چکار کنم میترسم  خانواده شوهرم ...

الان که گاز رو میزی رو کابینت هست الان هر خونه ای که کابینت بندی میشه گاز روش کار میزارن،تازه تو میتونی قیافه بیای بگی خریدم گفتم اگر یه وقت یه خونه رفتیم گاز نداشت گاز داشته باشیم

وا  من همه زندگیم فر گازمه  یعنی غذایی که داخل فر گاز میپزم طعم و مزه اش هزار برابر بهتر ...

آره واقعا. حالا من که زیاد کیک و شیرینی نمیپزم ولی خودمم فکر میکنم مزه اش بهتر میشه تا تستر و... 

هر چی مدلای خونه و جهیزیه عروس میبینم همه گاز رومیزی دارن. موندم چکار کنم میترسم  خانواده شوهرم ...

عزیزم مگه طلب دارن ازت ؟ مگه بدهکارشونی که انقدر نگران حرفی هستی که میزنن ؟ شما و خانوادت دارین لطف میکنین اول زندگی یه سری وسیله میبری که زندگیتون راحت تر بشه . اگه ناراحتن خودشون هر چی دوست دارن بخرن برای پسرشون. 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
2706