2733
2739

بخریدد من خودم هنوز ک هنوزم رو دلم مونده ک بچگیام چرا نداشتم خیلی رویای ماشین شارژی داشتم😅

🎗هیچ گلی نمیتونه خودشو بو کنه ، هیچ کتابی ام نمیتونه خودشو بخونه و خب توام مشکلت همینه که نمیتونی خودتو ببینی ؛ که چقدر کاملی♥️💫
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من خریدم . یه مدت بازی کرد . بعدم بزرگه و گنده . موزیکالشم خریدم سوپاپ و چراغدار دوموتوره . باطریش خوابید . سالهاست افتاده یه گوشه . اون موقع دویست خریدم به پول حالا میشه بیست میلیون چون چهارده پانزده سال پیش بود 

مواظب گفتارت باش مبادا دلی را بشکنی و تاوانش را بدهی
2742

خلاصه جاگیر گنده بعد چند وقت استفاده نشدن باطریشون از کار میفته 

تو کاپوتش چراغای رنگی داشت سوپاپ هاش بالا و پایین می رفت ولی شاید کلا یکی دو سه ساعت در مجموع استفاده شد

2740

البته ربطی به دوچرخه نداره پسر من دوسالش بود با دوچرخه کل پارک را دور میزد البته دوتا چرخ کوچولوی کمکی کنارش داشت .

دوچرخه خیلی کاربردیه تا بزرگسالی

تو اینجا (https://kidiba.ir/) میتونی سوالت رو بپرسی و جوابهای کاربرهای باتجربه تو نی نی سایت و منابع علمی رو  خیلی سریع ببینی.

در این مورد خواستی ببین مامانا قبلا تو نی نی سایت چیا گفتن.

تو سایت ‌Balenj.com میتونین سوالتون رو بپرسین و جواب کاربرهای باتجربه نی نی سایت رو ببینین.