2737
2739

سلام بچه ها

این سوالا لزومی نداره پرسیدنش خب که چی بشه؟ میدونین که جنگ میشه میدونین توهین میشه باز این سوالات رو میپرسین؟ یعنی همه بگن اره مشکی میپوشیم شما ه میرید میپوشید؟ واقعا متعجبم از بعضی سوالات حس میکنم فقط میخوایین جنگ درست کنین که من لغو میکنم این مدل استارتر ها رو 

هر سوال بی ربط در مورد محرم بپرسین دسترسیتون بسته میشه- شما میرید بیرون؟ عزاداری میرید؟ دسته میرید؟ 

نذری گرفتین؟ نذری میدین؟ نذری گرفتم روضه میرید؟ میخوام برم روضه رفتم روضه هیئت میرید برم رفتم میخوام برم  همه اینا باعث دعوا و توهین میشه و لغو میشین تمام بحث های مربوط به محرم و عزاداری و هیئت ممنوع هست

این دو روز کجا میرید میخوام برم مسافرت این مدل سوالات و بحث هم ممنوع هست الان

لاک بزنم عیب داره؟ اهنگ گوش بدیم عیب داره؟  اینا رو دو مدل جواب میگیرین یکی کسی که معتقده از نظرش این ده روز رو رعایت میکنه یکی که معتقد نیست خب این ده روز رو هم رعایت نمیکنه پس به جواب نمیرسین فقط باعث میشین دعوا بین کاربرا درست بشه و دسترسی شما و بقیه بسته بشه

رفتیم بیرون همه ارایش داشتن وا مگه محرم نیست؟ لغو میشین این تاپیک ها رو بزنین رفتم بیرون خانمه لاک زده بود مگه محرم نیست؟ محرمه همسایه تولد گرفته لغو میشین اینو بزنین محرمه همسایه عقد کرده صدای اهنگ میاد از خونه همسایه لغو میشین اینو بزنین چون این مسائل فقط جنگ میشه فضای سایت ناارام میشه

چرا عزاداری میکنین صدا رو زیاد میکنین؟ خب چرا میایین تو سایت میگین؟ دلیلش چیه؟ فقط قصدتون به هم زدن نظم سایت و لغو خودتون و بقیه هست چرا عزاداری میکنین شلوغ میکنین ما اسایش نداریم لغو میشین این مدل تاپیک رو بزنین

چرا من اهنگ گوش میدم بهم گیر میدن؟ نزنین این مدل تاپیک ها رو ممنوعه چرا نوحه میذارن صداش زیاده این دو مدل تاپیک هردو باعث دعواست

باز نگین نی نی یار 5 فقط تهدید میکنه دو روزه به خاطر همین مدل تاپیک ها کلی کاربر لغو شدن و رفتن تماس با ما گفتن نمیدونستن خب الان من که تهدید نمیکنم دارم اطلاع رسانی میکنم

کاربرای جدید و فیک که این مدل تاپیک ها رو بزنن چه موافق چه مخالف دسترسی رو برای همیشه لغو میکنیم

لطفا اطلاع رسانی کنین دوستاتون لغو نشن بگین قفل کنن زود قفل بشه بحث نشه لغو نمیشن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶