2737
2734
عنوان

دوستان یه مسئله مهم برام پیش اومده میشه بیاین(ترسوهاوباردارانیاین)

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 56 پست
خیلی ممنون ازت انشالله خداخیرت بده عزیزم ،فقط یه سوال من توخونه آپارتمانی مسکن مهر زندگی میکنم دلم م ...

اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺ:

زبان بند

┅┄🍃┄┄💕💕┄┄🍃┄┅

#بسته شدن زبان بدگویان :

از حضرت امام جعفر صادق علیه السلام منقول است : هر کس با ایمان سوره مبارکه بروج را به جهت دفع بدگویان

و بد زبانان ٬ سه بار با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن بخواند زبان بدگویان و بدزبانان بسته شود و از

هرزهگی و بدگویی آنان محفوظ ماند

اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺ:

دعای خانه دار شدن

عزیزانی که با مشکل مسکن روبرو هستند و خونه ندارن و یا حتی خونه دارن ولی کوچیکه و میخوان بزرگتر داشته باشن حتما این کار را انجام بدهند ( مخصوصا اقایون ) در مدت یکسال ان شاءالله صاحب خونه خواهید شد

بعد از نماز صبح هفتاد مرتبه این آیه شریـفه را تلاوت کنیــد

وَ قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ_اَلَّلهُمـّ؏جِّل‌لِوَلیِڪَ‌الفَرَج
اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺ: زبان بند ┅┄🍃┄┄💕💕┄┄🍃┄┅ #بسته شدن زبان ...

عزیزم ببخشید سوال زیادمیپرسم بنظرت این حاجتم برآورده میشه ومیتونم یه خونه کنارمسجدبخرم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ببخشید سوال زیادمیپرسم بنظرت این حاجتم برآورده میشه نمیتونم یه خونه کنارمسجدبخرم ؟

ان شالله حس کردم که به خواستت میرسی 😊 به کسی نگو تا از چشم زخم درامان باشی تو کارات گره نیفته

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ_اَلَّلهُمـّ؏جِّل‌لِوَلیِڪَ‌الفَرَج
2728

عزیزم شما موکل داری؟‌ میشه بپرسی کی ازدواج کمیکنم

دعات میکنم😓

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
عزیزم شما موکل داری؟‌ میشه بپرسی کی ازدواج کمیکنم دعات میکنم😓

عزیزم  موکل من،فقط اذیتم می‌کنه ،من اصلا باهاش در ارتباط نیستم،فقط یه جن کافره که اذیتم می‌کنه.

عزیزم  موکل من،فقط اذیتم می‌کنه ،من اصلا باهاش در ارتباط نیستم،فقط یه جن کافره که اذیتم می‌کنه.

😢😓

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
2740
سلام چی شد تونستید دفعش کنین

سلام ،من رفتم پیش یه خانم که کارش دفع موکل واجنه ست، یه کارایی انجام داد که خدارو شکر نسبت به قبل بهترشدم،یعنی اگه قبلا هرشب اذیتم میکرد الان شاید هرچند وقت یکبار بیاد به خوابم یا اذیتم کنه. 

خب خداروشکر از قلیاب واینجؤرچیزا استفاده نکردین ? اون خانوم روبه منم معرفی میکنید

سلام ،من بندرعباس هستم ،ایشون فقط همین شهرای اطراف بندرعباس انجام میده،با تلفن نمیشه عزیزم باید کارات وانجام بده ،اگه بندرعباس هستی تا تلفنش بهت بدم.