2752
2734
عنوان

دوستان یه مسئله مهم برام پیش اومده میشه بیاین(ترسوهاوباردارانیاین)

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم انشالله برات پیش نیاد منو که تو خواب خیلی اذیت میکنن

یعنی چیکارت میکنن اگه احساس خفگی وایناست که من ازده سالگیم درگیرشم ولی مربوط به جن نمیشه

پسرگلم ازوقتی اومدی مامانی هرروز بهاره💙
شما باطریشو جدا کن قول شرف میدم تا آخر عمر نمیخونه جنیان کلا دنیایی دیگه دارن و ماهیتشون و خلق شدنش ...

باشه عزیزم ،حالامن خودم می‌خوام باطریشو در بیارم ببینم چی میشه بازم میخونه یانه

یعنی چیکارت میکنن اگه احساس خفگی وایناست که من ازده سالگیم درگیرشم ولی مربوط به جن نمیشه

نه عزیزم ربطی به خفگی ندارم من تو خواب میبینمش به شکل های مختلف ،حتی یه بارباهام حرف زد تو خواب.

نه عزیزم ربطی به خفگی ندارم من تو خواب میبینمش به شکل های مختلف ،حتی یه بارباهام حرف زد تو خواب.

چون من خودم خیلی درگیر خوابای بدم خیلی زیاد یعنی شبی که کابوس نبینم تعجب میکنم بارددیم توخواب یه چیز ترسناکی دستشو گذاشته روقفسه سینموونفسم تنگ کرده انقدردست وپازده تایکی اونده بیدارم کرده  ولی خب بنظرم خیلی خودتودرگیرشون نکن شاید صرفا یه خواب بده همین اگه بتونی باهاشون ارتباط برقرارکنی توبیداریم میبینشون

پسرگلم ازوقتی اومدی مامانی هرروز بهاره💙
سلام عزیزم جانم ،🌹

عزیزم ،من از وقتی ازدواج کردم یعنی حدود ۱۲ساله موکل دارم که هم تو خواب وهم بیداری اذیتم می‌کنه پیش چند نفر رفتم گفتن شب ازدواجت از روی چشم زخم موکل اومده روی بدنت و دقیقا ازهمون زمان هم تو خواب وهم بیداری اذیتم میکنن من الان اینقدر ترسوشدم چون تا تنها میشم احساس میکنم خونه مون سنگین میشه و می‌خوام اذیتم کنم حتی یه لحظه جرأت ندارم تنها باشم لطفاً کمکم کن این موکل و ازبدنم خارج کنم،هفت شب نمازباطل السحر حضرت زهرا هم خوندم خواب دیدم که رفته ولی متاسفانه فرداش دوباره خواب دیدم برگشته و گفت من دوست دارم اینجا بمونم نمی‌خوام برم،توروخدابگو چیکار کنم؟ 

عزیزم ،من از وقتی ازدواج کردم یعنی حدود ۱۲ساله موکل دارم که هم تو خواب وهم بیداری اذیتم می‌کنه پیش چ ...

مواردی که اول تاپیک حصار گفتم انجام بده موکلت میره دود کن همونارو انجام بده.

تجربه ثابت کرده و همینطور بنده حقیر مکرر آزموده ام که اجنه از بو و دود اسپند فرار میکنند.

🔰طریقه استفاده🔰

🔶اسپند چون روغن زیادی داره میتونید برای کسانی که جن زده هستند یا مورد آزار همزاد هستند از روغن اسپند استفاد کنید

⬜️روغن اسپند در شیشه های کوچکند میتونید از مغازه های عطا

و مواقع اذیت و آزار همزاد داخل بینی بچکانید 

🔵اسپند یا روغن اسپند هیچگونه ابطم نمیده و تنها تا زمانی که بوی اسپند موجوده اجنه دوری میکنند.

🔴 سعی کنید از دانه های قهوه ای رنگ اسپند بدون چوب و پوسته استفاده کنید در این صورت دود فراوانی داره که بهتره اسفند نیمه سوخته باشه تا دود غلیظی همه جای منزل را بگیره

در زمان دود کردن ظرف اسپند را همه جای منزل بچرخانید به خصوص جاهایی که اجنه مخفی میشوند

اجنه در محل تاریک بیشتر پنهان میشوند

۱.داخل کمد

۲.داخل حمام

۳.زیر زمین

۴.انباری

و.....

📢ظرف اسپند را زیر لباسها بگیرید تا دود به لباسهایی که نمیپوشید بخوره

📢حداقل هفته ای دو مرتبه انجام بشه

و بعد از مجالس مهمانی 

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ_اَلَّلهُمـّ؏جِّل‌لِوَلیِڪَ‌الفَرَج
مواردی که اول تاپیک حصار گفتم انجام بده موکلت میره دود کن همونارو انجام بده. تجربه ثابت کرده و همی ...

من تاحالاچندباراسپندهم کردم ولی باز شبش توخواب اذیتم کردن 

من تاحالاچندباراسپندهم کردم ولی باز شبش توخواب اذیتم کردن 

عنبر نسارا قویتره دود کن با نمک و دارچین میرن ۱۰۰٪

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ_اَلَّلهُمـّ؏جِّل‌لِوَلیِڪَ‌الفَرَج
عنبر نسارا قویتره دود کن با نمک و دارچین میرن ۱۰۰٪

خیلی ممنون ازت انشالله خداخیرت بده عزیزم ،فقط یه سوال من توخونه آپارتمانی مسکن مهر زندگی میکنم دلم میخواد یه خونه ویلایی بخرم ولی شوهرم و خانواده شوهرم اصلا راضی نیستن ،برای  حاجتم چه چیزی بخونم و برای رضایت شوهرم و خانواده اش چی بخونم لطفاً کمکم کن،میخوام یه خونه کنارمسجدبخرم که هم خودم هم بچه هام مسجدی بشیم وقرآنی واهل بیتی باشیم بنظرت  این حاجت اصلا برآورده میشه؟امیدی هست؟