2733
2734
عنوان

مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 33 پست

یبار همسرم یه حرف جالبی زد گفت منو و تو عین درختیم این درخت یه ریشه داره ب اسم خونواده 

حالا ممکنه تو ریشه امون کرم هم باشه منک و تو مجبوریم کرم تو ریشه های همو تا یه جایی تحمل کنیم درخت بی ریشه تا یه جایی به ظاهر استوار میمونه از یه جایی به بعد با یه باد میفته

مسلما همونطور ک تو مجبوری یه سری از اخلاقای بد خونواده همسرتون تحمل کنی از نظر همسرم یه سری اخلاقای خونوادت آزاردهنده و تحمل میکنه .. نمیدونم منظورم رسوندم یا نه .. ما برای حفظ روابط اجتماعی و برامون گاها باید از یه سری چیزا چشم پوشی کنیم و بی تفاوت بگذریم

پ ن: الان یه سری میگن از خیانت و توهین بگذریم نه ، منظورم اینا کی اول سلام کرد کی اول میوه تعارف کرد و ..

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
نه  این ادم نیس نه سیاست لازمه نه چیزی فقط جدا میشم 

ولی سخته زندگی با همچینـمردایی خدا لعنتشون کنه با روحیه زن چکار میکنن .. مادرش زندگیمونو به باد داده یه پاش لب گوره هنوز دست از فتنه کاری برنمیداره روزی ۹بار زنگـمیزنه گوشی شوهرمـهر روز کم کم روزی ۵بارو زنگـ میزنه  منم باهاش رابطمو کم کردم هکش دعوا میندازه بین من و شوهرم..چندروزه به من زنگ ـمیزنه جوابشو ندادم پرو تر شده شوهرمم یه ادم گوشی که اصلا نمیتونه ازم دفاع کنه...منم دیشب دوباره بهم ـزنگ زد جواب ندادمـ زنگ ـزدم که چکارم داری اگر مار داری به گوشی پسرت زنگ بزن دعوایی راه انداخت که نگو شوهرمم هر چی اد دهن لجنش در اومد،بهم گفت چکارش کنم منم همین مشکلو دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگه جالا تو گذشت کن نمیدونم چیکار کنم 😢

ببین نشو توسری خور خانواده شوهر

بگو  برای حرفت ارزش قایل شدم چون دوستت دارم من گذشت کردم زنگ زدم جواب نمیدن من که بهشون بی احترامی نکردم.پاشم بیام اونجا بهم بی محلی میکنند . تو هم بی تفاوت بگو تو باید ارزش و شخصیت زنتو بالا ببری اونا حتی جواب تلفن منم نمیدن خودتو بزار جا ی من .بزار شوهرت باهاشون برخورد کنه خودتو بکش کنار بگو چند بار باید زنگ بزنم جوابم ندن؟؟؟؟منم بزار ی خودم شخصیت دارم .مادرم مثل مادرم هستن واقعا این رفتارو ازشون توقع نداشتم من که دوستشون دارم

2728
چرا جواب ندادن مشکلشون با شما چیه ؟

سر چیزای بیخود مثلا تولد گرفتم برای همسرم گفتن چرا دوتایی گرقتید بعد با من سرسنگین شدن جلو همه نیکه انداختن بعدم منم نمیتونستن تحمل کنم انقددتیکه و بی احترامی و دو سه هفته ترقتم فتنه کردن

واقعا خیلی سخته میفهمم چی میگی

بخدا شوهرمم با ننش همدسته میشینن نقشه میریزن برام...ادم گوشی هست که نگو..نمیدونم چکارش،کنم کلافم کردن ولی من میترسیدم اولاش سوارم شده بودن الان کم کم بهتر شدم دیگه نمینرسم جواب مادرشو میدم ..ولی خاک برسر شوهرم طرف ننشه 

2740
سر چیزای بیخود مثلا تولد گرفتم برای همسرم گفتن چرا دوتایی گرقتید بعد با من سرسنگین شدن جلو همه نیکه ...

توهم وقتی شوهرت نیست بچرزونش مادرشو دو سه دفعه اینکارو کنی دیگه اذیتت نمیکنن  مثلا بگو دوست داشتیم خانوادها باشن ولی شوهرم گفت تنهایی،بگیریم راحتریم

بخدا شوهرمم با ننش همدسته میشینن نقشه میریزن برام...ادم گوشی هست که نگو..نمیدونم چکارش،کنم کلافم کرد ...

من هم میترسم بمونم هم میترسم جدا شم سر خونوادشم استرس میگیرم تپش قلب شوهر منم همش سمت اوناست یعنی اینجوریه که اونا اصلا غرورشونو زیر پا نمیذارن حتی اگ مقصر باشن اما منو میگه نه زنگ بزن برو بیا انگار من شلغمم حتی برای داماداشونم بیشتر از من ارزش قائله

منم دقیقا میترسم شما چند ساله ازدواج کردید؟ بچه دارین؟

اصلا نترس باخانواده شوهری که آزار دهنده هستن باید مثل خودشون پرو بود..وگرنه میکننت خاک زیر پاشون لهت میکنن...فقط باید یواشکی مادر شوهرتو بچزونی مثل خودشون .. تا کاریت نداشته باشن هر چی مثل خانواده خودم ساده وبی ریا بودم اومدم خونه شوهر دیدم نه اینها گرگن...من۱ساله... بچه ندارم ...

من هم میترسم بمونم هم میترسم جدا شم سر خونوادشم استرس میگیرم تپش قلب شوهر منم همش سمت اوناست یعنی ای ...

اتفاقا بمون اصلا فمر جداییو نکن حتی یک درصد...بچه نشی جدا بشی ها...فقط باید رو سیاست یاد گرفتن کار کنی...قلق شوهرتو بگیری دستت ...هر چند من خودمم هنوز موفق نشدم ولی اونقدر تلاش میکنم تا قلقشو بگیرم دستم ...بعدش دیگه نمیتونن اذیت یا دخالت کنن..

اتفاقا بمون اصلا فمر جداییو نکن حتی یک درصد...بچه نشی جدا بشی ها...فقط باید رو سیاست یاد گرفتن کار ک ...

اره اتفاقا از خداشونه جدا شم تو اینستای شوهرم دیدم یه چیزایی براش میفذسته قشنگ داره بهش یاد میده جدا شه از من

2706