2737
2739
عنوان

مادرشوهر

566 بازدید | 33 پست

سلام دوستان تو تاپیک قبلی گقتم با مادرشوهرم درگیری دارم خیلی اذیت میکنه همش تیکه میندازه تو همه چی دخالت میکنه دائم تو قیافه ست منم حدود یک ماهی بود نمیرفتم خونشون اونام در جوابم مهمونی که دعوت شدن منو نبردن و فقط شوهرم و گفتن بیاد و گفتن نباید زنت بیاد حالا بعد سه جلسه مشاوره انقدر شوهرم گفت گفت که به مامانم زنگ بزن منم زنگ زدم به خواهرشم زنگ زدم هیچکدوم جواب ندادن حتی بعدشم بهم ژنگ نزدن منم دیگه نمیخوام زنگ بزنم حالا بنظرتون اگر همسرم خواست بره پیششون منم برم باهاش؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه جواب تماسات رو ندادن پس مایل نیستن باهات ارتباط داشته باشن...

بری اونجا هم ممکن بی محلی کنن یه دعوا و ناراحتی جدید پیش بیاد.

ولی اگه میشناسیشون که آدم هایی هستن که اگه بری ناراحتیش رو ابراز نمیکنن و یجور وانمود میکنن که چیزی نشده برو...

به هرحال باید از یجا شروع کنی،یا رفتن یا تماس گرفتن...

2731

نه نرو برای خودت شخصیت قایل باش .به حرف همسرت گوش کردی و تماس گرفتی ولی اونا جواب ندادن مقصر اونا هستن.به شوهرتم بگو من وظیفمو انجام دادم بی احترامی  هم نکردم مادرته هر وقت خواستی برو ولی از من انتظار نداشته باش بیام .اونا فهمیدن برای زنت هیچ ارزشی قایل نیستی بگو دارن باعث اختلاف من و تومیشن.

اگ حالتو بد میکنن نه نرو بزار شوهرت خودش تنها بره

حالمو‌ بد میکنن منم برای همین نمیخواستم برم اما ازونجایی که همسرم وابسته س به خونوادش دیوونم گرد از بس گفت زنگ بزن سر بزن بعدم لجباری میکزد با من که تو نمیای منم پیش خونوادت و فامیلاتون نمیام

اگه جواب تماسات رو ندادن پس مایل نیستن باهات ارتباط داشته باشن... بری اونجا هم ممکن بی محلی کنن یه ...

اتفاقا ادمایین که برم میخوان هی چرت و پرت بگن ولی نرمم همسرم دیوونم میکنه لجبازی میکنه

2738
اتفاقا ادمایین که برم میخوان هی چرت و پرت بگن ولی نرمم همسرم دیوونم میکنه لجبازی میکنه

به هرحال وقتی شوهرت اصرار داره بری ،نمیتونی زندگیتم خراب کنی ...

اشتباه کردی تماس گرفتی ،اینجور مواقع باید بری سر بزنی به شوهرتم بگو بشینِ رفتارشون رو ببینِ...

الانم دیر نشده تماس زو نادیده بگیر ،به همراه شوهرت برو یه سری بزن...

میگه جالا تو گذشت کن نمیدونم چیکار کنم 😢

اگه می‌خواید رفت و آمد کنید هر حرف یا تیکه‌ای انداختن بگید خدایا به خاطر خودت تحمل می‌کنم اصلا نذر کنید ۲۰ جلسه باهاشون روبه رو بشید ولی جوابشونو ندید. خیلی خوب و دلچسبه وقتی موفق به ادای نذرتون میشید و اونا هم حسابی حرص می‌خورن.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
میگه جالا تو گذشت کن نمیدونم چیکار کنم 😢

بگو عزیزمن گذشت براکی کنم نمیبینی‌نمیخان بامن رلبطه داشته باشن دیدی جواب ندادن چقد خودمو سکه ی پول کنم کاری کن قشنگ اونامقصر بشن

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
حالمو‌ بد میکنن منم برای همین نمیخواستم برم اما ازونجایی که همسرم وابسته س به خونوادش دیوونم گرد از ...

نیاد همسايه ما دخترو دامادش ی شهر دیگن وقتی میان اینجا دخترمیره خونه بابا خودش پسرم خونه بابا خودش هیچ مشکلی هم باهم ندارن ب خانواده همدیگم کلی احترام میذارن 

از اول خراب کردی عزیزم

برو سر بزن اما رسمی تر، همسرت حتما همراهت باشه، دو ساعت بشین و بیا

از این به بعدم، خیلی رسمی هفته ای یه بار سرتو بزنن نهایت دو ساعت بشین، زنگتم بزن نهایت2 دقیقه احوال پرسی، نزار این چیزا به گردنت بمونه، کلا با این جور آدم ها از اول باید رسمی می‌بودی که نبودی احتمالا

هوای همسرتون بیشتر از قبل داشته باش، شک نکن با تو همراهی میکنن

2706