2737
2739
عنوان

جاده سلامت باشگاه انقلاب

151 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها. عصری برای اولین بار با یکی از دوستانم میخوام برم پیاده روی جاده سلامت باشگاه انقلاب.پوشش ورزشی اکثرا میزنن؟ من میخوام با مانتو و جین اسپورت برم.اوکیه؟ تابحال نرفتم

گرمه فوق العاده لباس ببر عوض کن 

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اها جا داره؟ والا عصر ، شب اون موقع ها میریم

آره ازشون بپرسید خودشون راهنمایی میکنن بلوز و شلوار ورزشی بپوش لذت ببر یا شلوار ورزشی ولی مانتو نخی 

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت
2738
ندارم وگرنه همونو میپوشیدم

راحت ترین و تمیزترین شلوارتو بپوش