2752
2734
عنوان

ازدواج با پسر عمو روستایی

| مشاهده متن کامل بحث + 886 بازدید | 58 پست
انگار گفت ده دیقه فاصلست من لحظه شماری میکنم شوهرم بازنشست بشه برگردم به آرامش روستا🙈

ولی من میرم سر دوروز حس زندانی بودن دارم باید سریع برگردم

روحیه ها متفاوته

ولی هب ابوهوای روستارو قطعا هیچجا نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه دلت راضیه برو  ولی به نظرم یکسال به خودت فرصت بده ببین میتونی توکارای دامداری و کشاورزی ک ...

واااا مگه همه روستایی ها دامداری و کشاورزس دارن 😐😐😐

خدا یاری‌ کند قلبی را که  در آرزوی چیزیست که تقدیرش نیست  ️🙂⁦❤️⁩.                                                                                       
2731
ولی بنظرم کسی که از قبل ازدواج دوستت داشت و هنوزم جلوش ازدواج کردی و جدا شدی و هنوز دوستت داره،باید ...

دقیقا چیزی که منو متعجب میکنه همینه حتی تو عروسی و عقد منم بوده 😪

نظر خانوادش چیه نکنه فردا به خاطر این که یک بار جدا شدی اذیتت کنن و دائما بهت بگن که تو قبلا یک بار ازدواج کردی اینم خیلی اهمیت داره مخصوصا چون یک جا میخواد با هم زندگی کنید خوب فکر هات بکن عزیزم اشتباه دوم به مراتب از اشتباه اول سخت تره 

نه عزیزم اونا جدا هستن و پسر عموم جداست 

اها چون نوشتی ی اتاق مستقل دارع.اشتباه برداشت کردم... بنظرم ی سالی ب خودت فرصت بده. چون خیلیا بعد از طلاق بخاطر ترس تنهایی یا حالا وابستگی ب زندگی دونفره. استرس اینده. از رواحساس تصمیم میگیرن.  

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)
من اینطور فکر میکنم  مگه غیر از اینه؟

اره . مثلا من ۱۸ سال تو روستا بودم قبلا ن خودمون ن همسایه ها یدونه مرغ هم نداشتیم. مامان بابام هم شغل اداری داشتن .

خدا یاری‌ کند قلبی را که  در آرزوی چیزیست که تقدیرش نیست  ️🙂⁦❤️⁩.                                                                                       
اگه دلت راضیه برو  ولی به نظرم یکسال به خودت فرصت بده ببین میتونی توکارای دامداری و کشاورزی ک ...

دامداری ندارن 

کشاورزی دارن که فقط عموم میره و حتی زنش هم باهاش نمیره .

البته دوتا عروس دیگه ام هستن که هیچکدوم سمت کشاورزی نمیرن

دامداری ندارن  کشاورزی دارن که فقط عموم میره و حتی زنش هم باهاش نمیره . البته دوتا عروس دیگه ...

خوب پس اکی دیگه عشقم 

کلی لی لی لی لی لی دست و جیغ و هورااااا

بی حس شدگان را چه غم از خنجر بعدی🕊🥀