2737
2734

به نظر خودم بدترین بیماری های جهان اختلالات حاد روانیه ، اثر یک سرطان طولانی مدت ممکنه باعث افسردگی بشه اما در نهایت با درمان سرطان افسردگی قطع میشه ، اما بیماران اسکیزوفرنی اصلا بیمار بودن خود را قبول ندارن و در مواردی اقدام به خودکشی می‌کنند ، علت اصلی حرفم اینه که درمان اختلالات حاد روانی بسیار وابسته به اراده بیماره در حالی که بیماری های جسمی صرفا با عمل به توصیه ها در مسیر درمانی قرار خواهند گرفت

(🛑 لایک نکن 🛑)کارشناس ارشد روانشناسی بالینی ، کمی مونده به تخصص روانپزشکی از دادن نسخه به صورت الکترونیک و دست نویس معذورم ، کاربران عزیزی که از اختلالی رنج میبرند و توانایی پرداخت هزینه های درمانی را ندارند؛ در صورت تمایل جهت درمان به کلینیک مرکز آموزش روانپزشکی رازی مراجعه کنند.

فکر کنم همه البته که تمام بیماری‌ها اول از روان شروع میشه

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

جفتش سخته هرکدوم یه جور عذابه

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭

دقیقا😔

روایت شده از امام صادق(ع)که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨امام علي (ع)در ترسيم مظلوميت و غربت فرزندش مهدي (عج) مي فرمايد: «صاحب هذا الا مر الشريدُ الطريدُ الفريدُ الوحيد؛ صاحب اين امر، همان رانده شدهِ دور شده يگانه و تنها است»واسه ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرست لطفا💚🌱

حالا شما فکر کن مادر من هردو رو داره و برای درمان هردو مقاومت می کنه چون می گه من از دکترا هم بیش تر می دونم و با افسردگیش و ترس از پیشرفت سرطانش ما هم افسرده و پرخاشگر شدیم

2738
بیماری جسمانی هم جسم و هم روح رو تخت شعاع قرار میده

بالاتر اشاره کردم سرطان باعث میشه در بدترین حالت فرد مدتی افسردگی خفیف تجربه کنه این در حالیه که اختلالات حاد روانی به مرحله ای می‌رسد که فرد خودش رو قطع عضو میکنه

(🛑 لایک نکن 🛑)کارشناس ارشد روانشناسی بالینی ، کمی مونده به تخصص روانپزشکی از دادن نسخه به صورت الکترونیک و دست نویس معذورم ، کاربران عزیزی که از اختلالی رنج میبرند و توانایی پرداخت هزینه های درمانی را ندارند؛ در صورت تمایل جهت درمان به کلینیک مرکز آموزش روانپزشکی رازی مراجعه کنند.

واقعا روحی از جسمی خیلی سختتره من الان وسواس مریضی گرفتم پدرم درومده آنقدر برای ساده ترین درد هم برای خودم یه مشکل بزرگ ایجاد میکنم و اطرافیانم و خسته کردم شبا نفس های بقیه رو چک میکنم لعنت به کرونا که از اون زمان این درد روی من موند

برای سلامتی و حاجت روایی من یه صلوات برام میفرستی؟  
بالاتر اشاره کردم سرطان باعث میشه در بدترین حالت فرد مدتی افسردگی خفیف تجربه کنه این در حالیه که اخت ...

درسته ولی کلی تصور کنیم همه بیماری های روحی حاد نیستن ولی بیشتر جسمانی ها حتی درمان ندارن یا منجر به مرگ میشن

2706