2752
2734
عنوان

بیاید عکس غذاااااا و خوراکیییییی🍟🍕🌭🍉🍌

| مشاهده متن کامل بحث + 25844 بازدید | 503 پست
بابا هنرمنددد    

ممنوننننن خواستگاررررر گلمممممم    

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
سرخ کردی؟

آره عشقم سرخ شده ان 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
کی بیام خواستگاری    

وای من لباس چی بپوشممممم 

الان حاضر میشممم

هولممممم نکنننن 

🤗

وای پسررررررر عجب خورشت خوشرنگییییی😍😍😍

یکی ا آرزوها من اینه خورشت قیمه ب این خوشرنگی بخورم

میشه راز خوشرنگیش رو بگی؟!😢

چجوری درس میکنین

لطفااااااااااا 😭❤❤❤❤❤

وای پسررررررر عجب خورشت خوشرنگییییی😍😍😍 یکی ا آرزوها من اینه خورشت قیمه ب این خوشرنگی بخورم میشه ...

عزیزدلمممم 

این عکس نتیه 

ولی مامانم درست میکنه اب خورشت کم میریزه ،

با لپه و روغن زیاد درست میکنه 

در اخر گلاب و زعفران  

بزن تو نت قیمه مجلسی ببین دستورش🤗

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
دمت گرم 😍😍😂😂مرسی از تاپیک قشنگت و انرژی خوبی که داشتی، واقعا لذت بردم 

فدات عزیزم همچنین ممنون از عکسهای زیبای شما❤️🍓

لایک نکنید،، راجب کنکور انسانی و انتخاب رشته فرهنگیان و.. سوالی بود در خدمتم🤍✨.... سیل اومد هر چی رویا جمع کردم با خودش برد؛ 🙃✨
آجیالطفا ازته قلبتون دعام کنیدمعجزه کنه خدابرام ومشکلم فوری حل بشه لطفایه صلوات بفرستیدبرام الهی خ ...

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️

لایک نکنید،، راجب کنکور انسانی و انتخاب رشته فرهنگیان و.. سوالی بود در خدمتم🤍✨.... سیل اومد هر چی رویا جمع کردم با خودش برد؛ 🙃✨
وای لعنتتتی فسنجونه؟ من جون میدم براش     چه خونه دل بازی داری خانم با سلیقه کدوم شه ...

بله 

ممنونم شما لطف دارید

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
2706