2733
2739
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3692679 بازدید | 46475 پست
سلام گلها شبتون بخیر  امشب یه اتفاقی محل کارم افتاد، یهو به دلم افتاد بیام اینجا هم تعریف کنم& ...

اشک ما رو هم که در اورد این خانم 🥺😊

خدا رو هزار مرتبه شکر 

ان شالله خدا به همه سلامتی و رزق و روزی و برکت و دلخوشی بده 

خدایا بی نهایت شکر🙏🌹دوست خوبم میشه براحاجتم دعا کنی و یه صلوات مهمونم کنی؟ممنون🥰😘
سلام ممنون عزیزم من معمولا طرح قدیم میگیرم ۹ونیم البته طلای۳۷۰۰

مبارکه ولی من طی بررسی هام متوجه شدم طرح قدیم برای پس انداز مناسب نیست

موقعی که بخای بفروشی خیلی ازش کسر میکنن

البته خواهرم هم تجربش کرده و موافق نبود

بازم خودتون بررسی کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اسفند تو حراج سکه شرکت کردم که سود خوبی داشت مثلا ربع سکه من قیمتش ۱۲.۱۰۰ زدم و خب الان قیمتش خیلی رفته بالا .اینجاهم عنوان کردم اما ازش استقبالی نشد الان باز چند روز پیش حراج داشتن من از بحث مالیاتش خبر ندارم ولی جدا از اون سود خوبی داشت .خودم منتظرم ثبت نام کنن باز یه ربع سکه بخرم واسه چالش فروردین خیلی عقبم پولمو نقد نگه داشتم .

دقیقا رویا کار بزرگی کرده. @Tara   تارا جان نیستی دختر آینده دارموفق

سلام، اگر منظورتون منم که خوب این چند وقت من درگیر مدرسه و درس بودم چون امتحان های نوبت دوم نزدیکه و از طرفیم نهاییه و معلما سخت گیری زیادی میکنن. 🥲

ولی خب اگر بخوام از کارای این چند وقتم بگم اینه که من پول تو جیبی مو که کلا 450 هست رو از مامانم به نیت تولد دوستم و خرید پارسیان گرفتم که یه دفعه یادم اومد قسط پلاکم مونده😅

هیچی دیگه کل پول تو جیبی رفت واسه قسط اسنپ پی، ولی خب من حدود 130 تو قلک داشتم که با همون کادو تولد و بیرون رفتن با دوستان رو مدیریت کردم و حدود 20ت هم اضافه اومد.😁

از اون طرفم یکی از خانم های همین جا گفتند که کتاب هاشونو توی دیوار فروختن منم از ایده ایشون استفاده کردم و یه سر به انباری زدم و هرچی کتاب داشتم و استفاده ای هم ازشون نمیشد رو اگهی کردم با دو تا وسیله دیگه که مامانم گفت استفاده ای ازشون نداریم و به قولی اهن کهنه هستن(اصلا مامانم نمیدونست اون دو تا وسیله چی هستن😂) بعدش هم گفت فروختی پولش مال خودت و و خوب اینطور بگم که دو روز پیش یکی از وسیله هارو (هوا برش) رو فروختم 2.500م البته خودم میخواستم این پول رو تبدیل به پارسیان کنم ولی خب از طرفی مامانم یه زنجیر ظریف داشت که دیگه انقدر قدیمی بود از رنگ و رو رفته بود و چون پلاکش بزرگه جلوه قشنگی نداره...

هیچی دیگه به مامانم گفتم مامان بیا زنجیرت رو بزار منم پولم رو بزارم(خودش هم یکم پول داشت) یه زنجیر خوب بخر. 

و اینگونه شد که ما زنجیر 1.75 گرمی رو تبدیل به یه زنجیر 3.35 گرمی دست دوم کردیم. 

....💖!
2728
بچه ها من خیلی دلم میخواد از زندگیم براتون بگم ولی چون خیلی مشغله کاریم زیاده متاسفانه دیر ب دیر پست ...

سلام ❤️

لطف میکنید که با خوش قلبی برامون از تجربه هاتون مینویسید. این محبت قلب شماست 🙏❤️🙏❤️🙏❤️

سلام دوستان عزیز،به کمک و همفکریتون نیاز دارم،ما دنبال خرید خانه هستیم خودمون 4تومن نقدی داریم امشب ...

من باشم مورد اول هم زمین بزرگتره هم خیابون اصلیه😎

پیشاپیش مبارکه👌

خیلی قیمتش مفته پول یه آپارتمان چند سال ساخت و درب و داغونه تو شهر ما🙁

من که مستاجرم😵‍💫 ولی اگه خونه دار هم بشم چند سااااال دیگه خوشبینانش اپارتمان بخرم 😑

یه وجب ویلایی میرزه به ۱۰۰ متر  آپارتمان

اونم با بعضی از آدما که  عذر میخوام فرهنگ آپارتمان نشینی ندارن و سر وصدای بچه هاشون  و بوی سیگارشون مزاحم همسایه هاست  🥲😑🤕

سلام، اگر منظورتون منم که خوب این چند وقت من درگیر مدرسه و درس بودم چون امتحان های نوبت دوم نزدیکه و ...

تارا ❤️

شما هر باری که چند خطی از احوالاتت مینویسی شگفت زده ام میکنی، چه خوب تمام این تاپیک را میخوانی، و چه خوب تجربیات این تاپیک رو زندگی میکنی👌

ماشالله به جونت❤️

مسیرت پر نور و موفق 🙏❤️🙏❤️🙏❤️

مبارکه ولی من طی بررسی هام متوجه شدم طرح قدیم برای پس انداز مناسب نیست موقعی که بخای بفروشی خیلی از ...

عزم من سرویس عروسیم سرویس ربع هست ربع هاشو مجبور شدم بخاطر مسالی فروختم بخاطر همون میخرم تکمیلش کنم هنوز دوتا دیگه باید بخرم بعدش دیگه نمیخرم

مرسی از تذکرت فداتشم

یه روزی به منم خیانت شد مردی که همه رویاهمو باهاش ساخته بودم ۶سال منتظرش بودم شناسنامه دختره و خودشو پرت کرد تو صورتم منو از ماشین پرت کرد پایین بی پول و بی پناه مردم منو رسوندن خونه همون موقع ها بود که پزشکا مشکوک به سرطان شدن زیر عمل سنگینی رفتم بخاطر عمل و افسردگی به۱۰۵کیلو رسیدم😭تا اینکه با همسرم آشنا شدم اولاش فقط میگفتم ازت متنفرم ولم کن ولی ولم نکرد پام موند...‌گفت همه چیو باهمدمیسازیم بهت قول میدم😍اسمش امیده خودشم امید زندگیمه❤الان من یه زن شاغل و خانه دار و شیرینی پز و ورزشکارم الان۶۸کیلوام😍درسته زندگی بالا و پایین های خودشو داره ولی بعد امید من شدم خوشبخت ترین زن دنیا❤پس تو هم اگه الان تو شرایط۵سال قبل منی بلند شو خودتو بتکون و ادامه بده که زندگی در جریانه رفیق💖
2740
سلام مبارکشون باشه     ای جانم م نم دقیقا همین حرفو به مامانم گفتم     من ...

اتفاقا منم همین بلا رو سر مامانم آوردم😂😂 هر دفه می بینمش پولاشو ازش میگیرم پارسیان میخرم همین چند ماه پیشم پارسیاناشو فروختم یه پلاک حدود ۳ گرمی خریدم دادم دستش اصلا باورش نمیشد این پلاک حاصل همون ۲۰۰- ۳۰۰ تومنها باشه که میداد. الانم دوباره از اون موقع تا الان حدود یک گرم پارسیان خریدم با پولاش😍😍 

چه دانش آموزای خوبی هستیم ماااااا🤩🤩🤩 

راستی سلام به همه دوستان بازگشایی تاپیک مبارکه💝💝💝

سلام عزیزای دل صبح بهاریتون بخیر وشادی .

هرروز صبح که از خواب بیدار میشم بعد از نماز وتشکر از خدا بخاطر اینکه یه روز دیگه بم هدیه داده  

سریع میرم سراغ ویپاد وسکه های نازنینم.

امروز دیدم سکه هام بیشتر از انتطارم رشد کرده .

بله دیدم ویپاد یه جشنواره گذاشته ۲۹فروردین تا ۵ اردیبهشت امتیاز دوبرابر.🥰

گفتم به دوستای عزیزم بگم از این لطف بی نصیب نمونن.

اتفاقا منم همین بلا رو سر مامانم آوردم😂😂 هر دفه می بینمش پولاشو ازش میگیرم پارسیان میخرم همین چند ...

البته مامانم خودش از قدیم اهل پول جمع کردن و طلا خریدن بود ولی این اواخر به خاطر پادرد دیگه زیاد نمیتونست بیرون بره از فضای پارسیان خریدن دور افتاده بود که من دوباره به راه راست هدایتش کردم😇

سلام دوستان عزیز،به کمک و همفکریتون نیاز دارم،ما دنبال خرید خانه هستیم خودمون 4تومن نقدی داریم امشب ...

من اگه تو این شرایط باشم خونه با سال ساخت پایینو ترجیح میدم. مورد اول رو حتی اگه از نظر ظاهر بازسازی کنید از باطنش که خبر ندادید، لوله ها و تاسیسات و ... که نمیدونید سالم هستن یا نه

سلام دوستان  امیدوارم زندگی به کامتون باشه و از لحظه هاتون لذت ببرید.  این روزا یک کم مش ...

مادر آواره و پدر روانی شد. 

سوگ، با تمام توان خودش بر این خانواده حکم فرمایی کرد. 

برگشت از این وادی سخت بود. 

مادر خانواده توان بهتری داشت. شاید چالشهای بیشتری را گذرونده بود، شاید ایمان بالاتری داشت. شاید ابراز به قوی بودن را ترجیح می داد. 

ولی پدر در وادی سوگ ماند. 

مراحل براش طی نمی شد. 

دنبال مقصر می گشت. از زمین و زمان شکایت داشت . 

و در این میون، خشم پدر شامل مادر شد. 

تمام قناعت ها را به سرش کوبید  . 

تمام نخوردن ها را به روش آورد. 

تمام غر زدن ها برای یک کیلو میوه بیشتر خریدن را براش باز گو کرد. 

تمام مدتی که بچه دنبال یه اسباب بازی یا یه موبایل بهتر بود و مادر قانعش می کرد را  ،جلوی چشماش آورد. 

نگم براتون که چی کشید این مادر. 

این مردکه بین همکاراش نمونه ی اقتصاددان جلوه داده شده بود و نمی گفت پشت سرم  یه زن قوی ایستاده بوده، 

حالا زبون باز کرده بود و دستاوردها را به حساب خودش گذاشته بود و بی تدبیری ها را به حساب خانمش. 

حالا نوبت حسودهایی بود که تا قبل از این ، حسرت می کشیدن که این چه کرده به اینجا رسیده، حالا مجلس را دست گرفته بودن که این قناعت ها چه ارزشی داشت و فلان و فلان و فلان 

از منظور اصلی دور نشیم . 

دعوا انقدری بالا گرفت که این زوج به ظاهر خوشبخت در حال جدایی هستن . 

(ادامه دارد)