2737
2739
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3727060 بازدید | 46727 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بدون شیرینی کم پیش بیاد چای بخورم فریز کن ولی اول بزار تو کیسه فریزر بعد تو ظرف پلاستیکی که درش ک ...

عزیزم من خودم عاشق شیرینی بودم 

اما چون جز ضرر برای بدن هیچی نداره من کلا قطعش کردم و بعد یک مدت دیگه میلی به خوردنش ندارم 

جز مواد مضر برای بدن هیچ چیز دیگه ای نداره

2742

ورزش کنید؛ ورزش، پس‌انداز سلامت است که باعث می‌شود با بیمارنشدن، مجبور به پرداخت هزینه‌های گزاف درمان نشوید.

_ از خرید کالاهای باکیفیت و استاندارد غافل نشوید.

_ در مصرف برق، آب، گاز و بنزین صرفه‌جویی کنید. مثلا با استفاده از لامپ‌های کم‌مصرف یا استفاده نکردن از وسایل برقی در ساعات اوج مصرف، می‌توانید مصرف برق‌تان را به حداقل برسانید.

_ از خرید اسباب غیرضروری اجتناب کنید.

_ خرید مواد غذایی یا میزان تهیه آنها باید به مقدار نیاز باشد تا دورریز نداشته باشید.

_ از تلفن، موبایل، کامپیوتر و تلویزیون به اندازه ضرورت استفاده کنید.

_ با صرف اندکی خلاقیت و هنر می‌توانید از دورریزهای خانه، به گونه‌ای بهینه بهره ب

برید.

هم سن من هستین  من به تازگی خیلی برای خریدام فک میکنم خسیس شدم قبلاً خیلی راحت خرید میکردم&nbs ...

عزیزم من هم همینطور شدم ، دیگه واقعا چاره ای نداریم .

خریدهای من هم از د ی جی فقط براساس نیاز هست . 

فرقی نمی‌کند که جزو خانواده‌های کم‌درآمد باشید یا پرآمد، اگر حساب دخل و خرج‌تان را نداشته باشید، هرگز نمی‌توانید پس‌انداز کنید،

شما می‌توانید با نادیده گرفتن بخشی از درآمد خود یا همسرتان، پس‌انداز کنید. به کم و زیاد بودن پس‌اندازتان توجه نکنید، چه‌بسا با همین پس‌اندازهای کوچک در درازمدت است که می‌توانید یک سرمایه قابل توجهی داشته باشید و اندک اندک به خواسته‌های درازمدت‌تان دست یابید. قناعت، صرفه‌جویی و چشم و هم‌چشمی نکردن رموز موفقیت حتمی شماست. یادتان باشد قطره قطره جمع شود وانگهی دریا شود و این هنری است که هم باید خودتان یاد بگیرید و هم به فرزندانتان آموزش دهید

2740
روی گوشی خودش نصب نکنم بهتره ، یا برای اینکه آشنا بشه با این اپ ها روی گوشی خودش نصب کنم نظرتون ...

من باشم رو گوشی خودم نصب میکنم و فقط کارت و بهش میدم اینجوری مدیریت حساب دستم باشه بهتر

سلام دوستان.کسی میدونه چرا سکه ی ویپاد فعال نمیشه؟؟؟؟؟؟؟ بانکداری دیجیتال فعاله نزدیک ۲ تومن هم سپرد ...

انگار مشکل پیدا کرده بود برای کسی اضافه نشده بود 

دیروز باید درست شده باشه دیگه 

سلام گلها ویپادو بروز رسانی کردم 

الان رمزم برداشته شده 

چطور میشه دوباره رمز گذاشت ؟! 

توی نسخه جدیدش پیدا نکردم همچین گزینه ای رو

میشه برای‌ حل مشکلاتم یک‌صلوات مهمونم کنیدمهربونا؟!❤👇👇👇دوستان هر مشاوره اشتبـــاه ما ممکنه باعث پاشیـــده شدن یک زندگــــی بشه...💔  باعث خونه خــــراب شدن یه خانــــواده بشه...💔  چقدر خوبه قبـــل حرف زدن، کمــــی فکر کنیم...👌  هیچ زندگییی گـل و بـلبـل و بــی مشـــکل نیــست...  یادمون باشه کسی رو یک طرفه قضـــاوت نکینم ، و تا عزیزی  از مشــــکل خانوادگیش گفت فــــوری طلاق طلاق نکنیم.. وقتی از اونـــور قضیـه بی خبـریم💔                                                                                                                     این تاپیک رو بخونید♥️
سلام عزیزم بانک طلا دارن میتونی طلای خام در طول مثلا یک سال خرد هرد خرید بزنی بعد هر موقع خواستی دیگ ...

عزیز شرمنده سایت یا پیج حقانی چطوریه ....باید جایی ثبت نام کنم...تازه اسمش به گوشم خورده ولی نمیدونم چی هست....بعد معتبر وقابل اطمینان هست

سلام به همگی سال نو مبارک خیلی خوشحالم همچین تاپیک رو دیدم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. مشکل ب ...

سلام گل بنظر من قرعه بالای ده ماه اصلا به صرفه نیست

این احتمال رو هم در نظر بگیر که شاید نفرات آخر اسمت در بیاد 

همونو هر ماه بده سکه پارسیان بگیر بصرفه تره برات

بازم هرطور صلاحه🌺

میشه برای‌ حل مشکلاتم یک‌صلوات مهمونم کنیدمهربونا؟!❤👇👇👇دوستان هر مشاوره اشتبـــاه ما ممکنه باعث پاشیـــده شدن یک زندگــــی بشه...💔  باعث خونه خــــراب شدن یه خانــــواده بشه...💔  چقدر خوبه قبـــل حرف زدن، کمــــی فکر کنیم...👌  هیچ زندگییی گـل و بـلبـل و بــی مشـــکل نیــست...  یادمون باشه کسی رو یک طرفه قضـــاوت نکینم ، و تا عزیزی  از مشــــکل خانوادگیش گفت فــــوری طلاق طلاق نکنیم.. وقتی از اونـــور قضیـه بی خبـریم💔                                                                                                                     این تاپیک رو بخونید♥️
سلام علیکم😅😅😅 خوبین مهربونا؟ انشاالله  تنتون سلامت باشه. طلاها و خرید های همگی مبارکتون ب ...

سلام عزیزم الان شما این پولی هم که میدی، به موقعش به قیمت روز با شما حساب میکنه؟نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه! 

هیچوقت فکر نمیکردم به سن یا موقعیتی برسم که حوصله بحث نداشته باشم هرچی میخوای در مورد من فکر کن
عزیز شرمنده سایت یا پیج حقانی چطوریه ....باید جایی ثبت نام کنم...تازه اسمش به گوشم خورده ولی نمیدونم ...

تو گوگل سرچ کنین طلای حقانی سایتش رو میاره 

من ازشون طلا خریدم اما بهرحال برای کس دیگه ای تایید نمیکنم.... خودتون سبک سنگین کنین که دوست دارین از لین طرح استفاده کنین یا اعتماد کنین یا نه 

بعدم حساب کاربری ایجاد میکنین دیگه هر بار برای خرید وارد همون حساب کاربری میشید 

2706