2733
2734
عنوان

بزرگترین راز زندگیمو کشف کردم

295 بازدید | 36 پست

من خیلی ادم شادی بودم اما نخندیدن و شاد نبودن شوهرم افسرده ام کرده ....امشب کشف کردم ....ادم خشک و بی روحی است بیرون با دیگران میخنده تو خونه تو حسرت  خندیدنشم

به درک لیاقت نداره 

گر جهنم میروی مردانه رو و بدان جهنم را داغی معناست و جنگ را خون ، در خود ببین بعد بخواه .              خلاص🌱                                                                     بچه ها نخندینا ... 🕊 !!!                                                 قلب اکلیلی ۲ سابق :) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
چیکار کنم؟؟؟؟

تو ام بیرون خونه بگو بخند خوش باش ولی تو خونه محلش نزار اخم و تخم کن بهتم گفت بگو لیاقت کسی که خنده ش برای  بیرون از خونه س فقط همینه 

گر جهنم میروی مردانه رو و بدان جهنم را داغی معناست و جنگ را خون ، در خود ببین بعد بخواه .              خلاص🌱                                                                     بچه ها نخندینا ... 🕊 !!!                                                 قلب اکلیلی ۲ سابق :) 
تنهایی؟؟؟؟؟؟؟ چطوری؟؟؟  با روحیه داغون چه کنم؟؟؟

آره تنهایی،میتونم درک کنم چه حس و حالی داری ولی کار غیرممکنی نیس،بخند و شاد باش و آهنگ بذار برقص،بذار شادیتو ببینه

خوشا پیدا شدن در عشق...برای گم شدن در یار...❤️
2706