2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم پسر من از سن ۳سالگی شروع کرد و تا ۵سالگی ادامه داشت با دکتر صحبت کردم گفت تو این سن طبیعی هست بین بچه ها فقط حواست باشه بهش تذکر ندی به هیچ وجه فقط حواسشو پرت کن با وجود اینکه خودم خیلی از این کار اذیت میشدم ولی هیچوقت تنبه نکردم و یه جور حواسشو پرت میکردم حتی با فامیل و اطرفیان که رفت و آمد داشتیم میگفتم که چیزی بهش نگن و  خدارو شکر کم کم از سرش افتاد

من خودم از ۲،۳ سالگی‌ناخن میجوییدم 🫤

مامانم برام لاک تلخ میزد مزه زهرمار میداد از تلخی ولی بازم میجوییدم 🤡🫠

تا ۱۶ سالگی‌ک ارتودنسی کردم دیگ نتونستم بجوم از سرم افتاد 😂😂

الان ناخنام عین ناخن های کاشته شدس از بس بلند کردم 😄

2742
لاک تلخ مزه زهر مار میده. با اون ببین میتونی از سرش بندازی. سعی کن محیط خونه آروم باشه و استرس نکشه. ...

محیط خونه که بشدت آرومه! نمیدونم چرا باید اضطراب داشته باشه

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..
اصلا هیچ جوره نمیره از دستاش لاکش خیلی تلخه😂😂من یبار حواسم نبود فک کردم لاک برق ناخنه زدم ب دستام ...

یعنی با آب شسته نمیشه؟

یعنی با آب شسته نمیشه؟

نه عین لاک ناخنه کلا با لاک پاک کن می‌ره هر چقدرم بشوره نمیره دیگ

ما بزرگترین معذرت خواهی رو به خودمون بدهکاریم بابت همه ی وابستگیای بی جامون بابت همه ی آدمهایی که اذیتمون کردن ولی ما نتونستیم رهاشون کنیم بابت همه ی حرفهایی که دلمون شکست،ولی صبر کردیم بابت همه ی دورویی هایی که به روی طرف مقابل نیاوردیم من از خودم بابت تحمل خیلی چیزایی که مستحق اش نبودم واقعا معذرت میخوام!                  https://harfeto.timefriend.net/16837133705410 بنویس میخونم 💗 نگه دار رو لینک و باز کردن رو بزن☺️
2740
منم ی داداش ۴ ساله دارم از عید تا خرداد درگیر همین ناخن جویدن بود من پیشنهاد لاک تلخ میدادم و فلفل م ...

چقد خوب😍 دختر من هنوز دو و نیم سالشه حتی درشت و حسابی حرف زدن بلد نیست

نمیتونم زیاد با منطق و ... باهاش حرف بزنم یا چیزی رو توضیح بدم

نمیدونم! دو و نیم سالشه از کجا بدونم😄

خب بالاخره بچه به یه دلیلی داره این کار رو می‌کنه مثلا شاید مضطربه یا خجالتیه 

شما که مادرشی باید بدونی ... به نظرم با یک روانشناس کودک صحبت کن

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
باید روانشناس کودک بررسی کنه ولی کلا ناخن جویدن ریشه از اضطراب داره اگه میتونی که حواسشو پرت کن کم ...

من فقط یکی دوبار ناخن جویدنشو دیدم اما میدونم که اصلا ناخناش رشد نمیکنه احتمالا مدام داره میجوئه

من یه مدت این کارو میکردم بهم گفتن وااای انگشت اضافی در میاری ها چنان گرخیدم که دسته دستمو سمت دهنم ...

😂😂😂

سلام عزیزم پسر من از سن ۳سالگی شروع کرد و تا ۵سالگی ادامه داشت با دکتر صحبت کردم گفت تو این سن طبیعی ...

چقد خوب😍 

من بیشتر توی پارک که دستشو دهنش میکگه بهش میگم چون همش فکر میکنم آلوده است و مریض میشه

من خودم از ۲،۳ سالگی‌ناخن میجوییدم 🫤 مامانم برام لاک تلخ میزد مزه زهرمار میداد از تلخی ولی بازم می ...

😂🤩

2706