2737
2734
عنوان

خسته شدم دیگه اشکم دراومده

156 بازدید | 22 پست

۱۷ روزه زایمان کردم خونه مادرشوهرمم

شوهرم نیومد خونه مامانم اینا منم سزارین شدم مجبور شدم بیام اینجا از بس رو اعصابم رفتن روانی شدم بخدا افسردگی گرفتم بچم نوه اولشونه هیچی نمیتونم بگم

هستین ادامشو بگم؟ دلم پره بخدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از روز اول که بچه منو یکسر شبیه همه کردن به جز خودم زورشون میاد یکی میگه پسرم شبیه منه

مادرشوهرم پسرمو شبیه عمه پدرشوهرم کرده ولی زبونش نمیچرخه بگه پسرت شبیه خودته یه آلبومه گذاشته کنارش دم به دقیقه بازش میکنه هی اجدادشو نشون میده میگه نگاه لبخندش شبیه فلانیه نگاه پاهاش شبیه اینه اونجاش شبیه اونه 

دیروز پسرم لوس کرده خودشو شوهرم میگه لوس شدناش به خودت رفته مادرشوهرم میگه نه لوس شدناش به بابا رفته همینجوری لوس میشدم من باید نازش میخریدم 

اینا همه به کنار بچه گریه میکنه نمیزارن من آرومش کنم من مادرشم میفهمم بچم چطور اروم میشه حق حرف زدنم ندارم دیگه قیامت به پا میکنن 

2740

فقط موقع شیر دادن میدنش بغل من انگار من یه گاو شیر ده هستم اینجا

بچه غش میکنه از گریه به جایی پشت بچه رو بگیرن فشار بدن بیشتر فوت میکنن تو صورتش نفسش میگیره اعصابم خورد میشه کم مونده بشینم زار بزنم

به شوهرم گفتم فردا شب میریم خونه خودمون حاضرم درد بکشم خودم کارامو بکنم فقط اعصابم راحت باشه 

ولمون نمیکنن یکی ببینه فکر میکنه مادرشوهرم بچه رو زاییده

الان تا این وقت شب من بیدارم چون بچمو بد خواب کردن از این بغل میدنش به اون بغل که مثلا بخوابه ولی نمیدن خودم خوابش کنم دیوونه شدم از بچه دار شدن پشیمونم 

از روز اول که بچه منو یکسر شبیه همه کردن به جز خودم زورشون میاد یکی میگه پسرم شبیه منه مادرشوهرم پس ...

پاشو برو خونت بگو به شوهرت دلم میخواد زودتر بریم خونمون با بچمون خونمون حیلی باصفاترمیشه دلم تورو میخواد بغلت رو از این حرفا بزن بزنه به سرش خودش بگه پاشو بریم 

پاشو برو خونت بگو به شوهرت دلم میخواد زودتر بریم خونمون با بچمون خونمون حیلی باصفاترمیشه دلم تورو می ...

شوهرم میترسه بریم خونمون میگه بچه اولته بلد نیستی نگهش داری اینجا بیشتر دیوونمون کردن ولی نمیفهمه 

بچه من حق نداره گریه کنه میگن نباید بچه گریه کنه تا صدا بچه در میاد همه از اتاقاشون میریزن بیرون میگن چطورشه گریه میکنه سریع میگیرنش 

خب لچه تا گریه نکنه من از کجا بفهمم گشنشه خودشو خیس کرده دلش درد میکنه

اکثرا مثل همیم  ولی خونتو دریاب فقط و افسردگی بعد زایمان روجدی بگیر نزار کسی بدترش کنه م ...

بخدا افسرده شدم تا میخوام حرف بزنم اشکام میریزن بغض میکنم تا بابام زنگ میزنه حالم بپرسه گریه میشم جوابشون نمیدم

شوهرم میترسه بریم خونمون میگه بچه اولته بلد نیستی نگهش داری اینجا بیشتر دیوونمون کردن ولی نمیفهمه&nb ...

بهش بگو تو کمکم میکنی بگو اصلا مادرت میاد پیشمون الکی چمدونم هی بهونه بگیر بعدم زودتر سره پا شی بهتره دیوونه میشی اینجوری بچتم نده دوسه دفعه خودت بگیریش آرومش کنی دیگه نمیگیرن ازت اون بچه گناه داره عذابش میدن مادر شدی جدی تر برخورد کن حداقل به خاطر بچه ات تا ۴۰ روز نمیخوای بشینی اونجا که