2733
2739
عنوان

مسخره بخاطر اضافه وزن

285 بازدید | 31 پست

سلام دوستان

یکم پیش دیدم خواهرشوهر که ۱۳ سالشه با بغض و ناراحتی تو اتاقشه

وقتی رفتم و دیدم که با دوستش داشته حرف میزده یه لباسی داشته دوستش گفته که چه خوشگله از کجا خریدی بعد این دوستش برگشته بهش گفته که تو کل زندگیت رو از من تقلید داری میکنی لباسات حرفات رفتارات

این برگشته گفته که من چیزی رو از روی تو تقلید نمیکنم خودت رو دست بالا نگیر 

بعد دوستش گفته که تو بخوای هم نمیتونی چون تو خیلی چاقی و اینکه تو پولت نمیرسه که لباسای منو بخری تا تقلید کنی بعد سارا(خواهرهمسرم)خیلی ناراحت شده

[سارا چاق هست ولی جوری نیست که فعلا هیلی چاق باشه کلا ۳ یا ۴ کیلو اضافه وزن داره و اینکه اصلا از نظر مالی مشکل ندارن و وضعیت مالیشون با دوستش یکیه]

واقعا متاسفم که نمیتونن یه بچه رو خوب تربیت کنن

دوسته بلاک 

فردا هم تیپ حدید بزن دیگه رنگ مال اون نخره 

خسادتش شده خواسته سارا رو خراب کنه

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این دوستش نیستبیشتر دشمنشه کلا با دوستش قطع رابطه کنه 

شاید به نظر برسه پادشاه،پادشاهی کند ،اما دراصل این ملکه است که هیئت مدیره رو اداره میکنه 😎          من میتوانم غرش سکوت یک زن را بشنوم (توماس سانکارا )      فمینسم مربوط به قوی تر کردن زنان نمیباشد زنان از قبل قدرتمند بوده اند این درباره تغییر برداشت جهانی درباره قدرت میباشد
2738

وقتی خانواده دوست سارا از فرزنداوری فقط زاییدن رو یادگرفتن و جمعا دوساعت برای تربیت بچه شون وقت صرف نکردن نتیجه اش میشه این

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

خیلی کار رشتیه از ظاهر کسی ایراد گرفتن 

چون اولا ظاهر رو خدا داده خودمون هیچ اختیاری توش نداریم و خدا می تونست اونو هم زشت بیافرینه و حتی از ظاهر فرداشم خبر نداره 

دوما بعضی وقتا آدم جسمش مریضه و ظاهرش بهم می ریزه 

خواهشا بعضی هاتون من درآوردی هاتون نسبت ندین به سخنان قرآن، اگه مطمئنین سخن قرآنه، اگه راست میگی بگو کدوم آیه تا بریم تفسیر درستش پیدا کنیم..... بارها شده خواستن اعتقاد منو زیرسوال ببرن گفتن خدا تو قرآن گفته وقتی گفتم کدوم آیه دیگه ساکت شدن!!!
دوسته بلاک  فردا هم تیپ حدید بزن دیگه رنگ مال اون نخره  خسادتش شده خواسته سارا رو خراب ک ...

منم هیمنارو بهش گفتم

اخه اینا اصلا خیلی وابسته بودن ۵ ساله دوست بودن باورم نمیشد تبدیل بشه به یه شیطان

حتی من خودم دوتاشون برده بودم شهربازی و ...

واقعا هیچکی مثل خانواده برای آدم نمیشه

باید ب پدر مادرش بگین 

یا اینکه ب سارا جان یاد بدین ک بگه هر چیم نداشته باشم تربیت خانوادگی دارم و مامان بابام ازین نظر کم نذاشتن اما  تو  معلوم نیست پیش کی بزرگ شدی ک هر حرفیو بدون فکر میگی 

منم هیمنارو بهش گفتم اخه اینا اصلا خیلی وابسته بودن ۵ ساله دوست بودن باورم نمیشد تبدیل بشه به یه ...

اره از اول همین بد بوده😬

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂

عزیزم بچه ها توی این سن ها از این دعوا ها با هم زیاد می کنن خیلی جدی نگیر ربطی به تربیت هم نداره اکثر بچه ها از این دعواها با دوستاشون دارن

بعدش هم خیلی وقتا پیش میاد آدم یه چیزی رو میگیره دوست نداره کسی شبیهش رو بخره و شکل اون بشه من خودم اینطوری هستم که دوست ندارم چیزی که دارم رو اطرافیان ازش تقلید کنن،نمیگم حرف دوستش درست بوده فقط باید نمی گفته نباید ادامه می داده ولی میگم همچین حسی طبیعیه که نخوای کسی شبیه تو بشه

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
2706