2737
2734
عنوان

خانواده شوهر

185 بازدید | 15 پست

خانوما خونواده شوهر من خونه ی هرکی میخان برن یا وقتی ما دعوتیم به ما چسبیدن.ینی میان میگن مثلا تایم ازاد کنید فلان وقت بریم خونه فلانی!از طرفی من بدم میاد و میگم بچه کوچیک نیسم با بزرگترام برم!از طرفی شوهرم هرچی بهش اینو میگم باز موقع تایم خالی کردن باهاشون مشورت میکنه.....چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واییییییییی من از اینک بدون دعوت برم خونع یکی دیگ متنفرمممممم

و وقتایی ک مادرشوهرم میگ بریم خونه فلانی 

دوتا قرص ارامبخش میخورم ک اعصابم اروم بمونه😊😊

دکتر زیبایی قبلی هستِم..قضاوت ممنوع⛓️🗣 اگر مخالف نظر منی ریپ نزن چون جواب نمیدم ری.ده میشه بهت.. به او خوشگله بگید سر به سرم نزارهَ😐                               قبل از گفتن دروغ به دیگران فکر کن ببین ارزششو داره که از زبون شیطان استفاده کنی🤝🏻
2728

از اونجایی ک من تجربشو دارم بت بگم میشه از این زاویه هم دید...بعضی خانواده ها کلا اینطورین با بچه هاشون میرن ی جا و معمولا دسته جمعی میرن خونه صاحبخونه. مثلا برادر خواهرا با بچه ها و عروس و داماداشون میرن خونه ی نفر

چاره ای نیست  اول باید وابستگی همسرت کم کنی که اونم زمان میبره و خیلی باید سیاست داشته باشی و ...

اخه چه مهمونی میشه وقتی ک ب دلم نیس.واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم

2738
از اونجایی ک من تجربشو دارم بت بگم میشه از این زاویه هم دید...بعضی خانواده ها کلا اینطورین با بچه ها ...

اخه وقتی همسر من میدونه من دوست ندارم،بازم باید از این زاویه رفت جلو؟؟

حق داری منم خوشم نمیاد اینجوری با همسرت صحبت کن با خوبی ومنطقی براش توضیح بده

از بس گفتم دیگه با منطق ی روز کامل....ولی باز دیروز جلو روی من باهاش داشت هماهنگ میکرد!!

نرو هیچ جا یه مدت طولانی هیچ جایی نرو

کلا به خاطر شرایط کاریم نمیتونم زیاد جایی برم.ولی ب محضی ک جور میشه اونا میان میگن فلانی گفته بریم !اگه هم نرم هی تیکه ک فلانی از اونجا کوچ کرد رفت ولی شما هنوز نرفتین!!!

کلا به خاطر شرایط کاریم نمیتونم زیاد جایی برم.ولی ب محضی ک جور میشه اونا میان میگن فلانی گفته بریم ! ...

بنظرم نرو هیچ جا

قرار شد جایی برید باهم کنسلش کن بگو خستم یا وقت ندارم. چندین بار این کارو بکن

شاید یه مدتی سرد بشن باهات یا قهر کنن یا تیکه بندازن ولی اهمیت نده. 

2706