2737
2734
عنوان

خانواده شوهر

185 بازدید | 15 پست

خانوما خونواده شوهر من خونه ی هرکی میخان برن یا وقتی ما دعوتیم به ما چسبیدن.ینی میان میگن مثلا تایم ازاد کنید فلان وقت بریم خونه فلانی!از طرفی من بدم میاد و میگم بچه کوچیک نیسم با بزرگترام برم!از طرفی شوهرم هرچی بهش اینو میگم باز موقع تایم خالی کردن باهاشون مشورت میکنه.....چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واییییییییی من از اینک بدون دعوت برم خونع یکی دیگ متنفرمممممم

و وقتایی ک مادرشوهرم میگ بریم خونه فلانی 

دوتا قرص ارامبخش میخورم ک اعصابم اروم بمونه😊😊

چرا سنجاب آب نمیسنجه؟...چرا پامونو از دست میدیم ولی دستمونو ازپا نمیدیم؟... وقتی میگیریم میخوابیم دقیقا چیو میگیریم؟...چرا اره برقی با برق کار نمیکنه؟...چرا علی دایی عمو شده؟...چرا رگ دستمونو بزنیم میمیریم ولی دستمون قطع بشه نمیمیریم؟...چرا حامد بهداد موز نمیده؟...چرا میگیم اتومبیل ولی نمیگیم اتومکلنگ؟... چرا سوزن داریم ولی سومرد نداریم؟...چرا نوشیدنی رو مینوشیم ولی غذا رو نمیغذیم؟...چرا دستکش داریم و پاکش نداریم؟... چرا غذا میخوریم سیر میشیم ولی سیر بخوریم غذا نمیشیم؟چراااااااااا؟؟؟؟😂🤝🏻
2731

از اونجایی ک من تجربشو دارم بت بگم میشه از این زاویه هم دید...بعضی خانواده ها کلا اینطورین با بچه هاشون میرن ی جا و معمولا دسته جمعی میرن خونه صاحبخونه. مثلا برادر خواهرا با بچه ها و عروس و داماداشون میرن خونه ی نفر

چاره ای نیست  اول باید وابستگی همسرت کم کنی که اونم زمان میبره و خیلی باید سیاست داشته باشی و ...

اخه چه مهمونی میشه وقتی ک ب دلم نیس.واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم

2740
از اونجایی ک من تجربشو دارم بت بگم میشه از این زاویه هم دید...بعضی خانواده ها کلا اینطورین با بچه ها ...

اخه وقتی همسر من میدونه من دوست ندارم،بازم باید از این زاویه رفت جلو؟؟

حق داری منم خوشم نمیاد اینجوری با همسرت صحبت کن با خوبی ومنطقی براش توضیح بده

از بس گفتم دیگه با منطق ی روز کامل....ولی باز دیروز جلو روی من باهاش داشت هماهنگ میکرد!!

نرو هیچ جا یه مدت طولانی هیچ جایی نرو

کلا به خاطر شرایط کاریم نمیتونم زیاد جایی برم.ولی ب محضی ک جور میشه اونا میان میگن فلانی گفته بریم !اگه هم نرم هی تیکه ک فلانی از اونجا کوچ کرد رفت ولی شما هنوز نرفتین!!!

کلا به خاطر شرایط کاریم نمیتونم زیاد جایی برم.ولی ب محضی ک جور میشه اونا میان میگن فلانی گفته بریم ! ...

بنظرم نرو هیچ جا

قرار شد جایی برید باهم کنسلش کن بگو خستم یا وقت ندارم. چندین بار این کارو بکن

شاید یه مدتی سرد بشن باهات یا قهر کنن یا تیکه بندازن ولی اهمیت نده. 

2706