2733
2739
عنوان

قطع رابطه با خونواده شوهر

1437 بازدید | 85 پست

سلام بچه ها بخاطر بی احترامی هایی که خونواده همسرم بهم کردن من دو سه هفته بود نرفتم خونشون فاصله گرفتم چون نمیتونستم ببینمشون انقد اذیتم کردن میبینمشون استرس میگیرم تپش قلب میگیرم ناخوداگاه حتی داریم جلسات مشاوره میریم مشاوره کاملا حق و به من داد همسرم اما حتی در مقابل مشاورم از خونوادش دفاع میکنه و میگه من توهم میزنم در صورتی که توهم نیست واقعیتارو میگم خلاصه خیلی سمت خونوادشه یه مهمونی هم دعوت شدیم میخواستم برم مادرشوهرک گفت نباید بیاد و زنگ ژد به شوهرم گفت اگر تنها نیای دورمونو خط بکش همسرمم من و تنها گذاشت رفت مهمونی منم کلا باهاشون قطع رابطه کردم حتی عروسی خواهرشم نمیرم همسرم تنها بره ، اما مشکلم اینه همسرم تنها میره پیششون مهمونیاشونم میره بنظرتون تاثیر منفی داره تو زندگیم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وقتی همسرت پشتت نیست به نظرم خودتو بزن به بیخیالی 

بعدشم خانواده همسر اگه مرض داشته باشن حتی میتونن از طریق پیامکم زندگی تو خراب کنن 

منم قطع رابطم همسرم خودش میره ومیاد

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

تاثیر منفی داره؟ تازه میپرسی ؟

کار همسرت صد در صد اشتباهه. هزااار در صد.

من نمیدونم چی شده ک خونوادش پس میزنن تورو قطعا اشکال فقط از طرف اونا نیست.اما شوهرت نباید تنها بره . تنها رفتنش ینی بی احترامی و بی ارزش کردن تو. 

عزیزم میتونیم صحبت کنیم ؟

آره گلم 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2740
من درخواست دوستی دادم

قبول کردم گلم

یه همچین شوهری که تو گفتی اینطور پشتیبان خانواده اشه قطعا تاثیر منفی میذاره. منم شوهرم همینه و می دونم اگه با خانواده اش قطع ارتباط کنم رابطه خودمونم داغون میشه چون کلا یه جورایی عاشق خانواده اشه حتی اگه بهش بها ندن حتی اگه بین اون و بقیه فرق بذارن حتی اگه به من بی احترامی کنن بازم فدایی راه اوناست منم سعی می کنم این واقعیت رو بپذیرم چون نسبت به منم خوبه

هیچ رنجی بالاتر از این نیست که خوشبختی رو نداشته باشید که میتونستید داشته باشید!

اولن ک مگه مشکل روانی دارن لابد توهم بد رفتار میکنی دومن شوهرت هرچی باشه خانوادشن تو خودت میتونی قط ارتباط کنی؟هیچ وقت از دیدن خانوادش رفت آمدش منعش نکن .چون ممکنه یروزی اتفاقی بیفتی مقصرص تو میشی

چقدر دلم میخواد زمان به گذشته برگرده و بهترین سالهای عمرم را صرف این موضوعات نمیکردم.

فقط چیزی که خواهرانه بهت میگم هر طور میتونی از درون و فکرت خانواده همسرت رو بیرون کن

اون موقع دیگه کاری به رفتن و نرفتنش نداری

اون موقع خدا رو موثر میدونی نه خانوادشو...

شاید یکی دوسال اونا بتونن تاثیراتی بزارن اما به مرور که همسرت آرامش و بی خیالی تو رو ببینه دیگه از اونا تاثیر نمیگیره

۱۲ قدم رو کار کن تا بتونی

2706