2733
2739
عنوان

قطع رابطه با خونواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1437 بازدید | 85 پست
چقدر دلم میخواد زمان به گذشته برگرده و بهترین سالهای عمرم را صرف این موضوعات نمیکردم. فقط چیزی که خو ...

میشه بگی چطور فراموش کنم ، بدی خانواده همسرم رو؟

منم داغون کردن، اعصابم شدیدا ضعیف شده و همیشه تو ذهنم باهاشون دعوا می کنم ، خیلی اذیتم کردن 

هم منو هم تمسرم رو ، همسرم الان ۴ ماهه قطع رابطه اس ولی همش تو خونمون داریم در مورد کارهای اونا صحبت می کنیم و ناراحت میشیم ، کانالی ، مشاوره ای می شناسین تا من راحت شم از کابوس های اونا

ماهم سه ماهه قطع رابطه اییم بخاطر رفتارمادرسوهرو خواهرشو خوده شوهرمم قهر کرده چون جلو جمع بهمون بی احترامی کردو منو انداخت بیرون درو روم بست به شوهرمم کلی توهین کردن به شوهرم گفتم برو تو خانوادتن بروو که فک نکنن من نمیزارم ولی گفت تو دخالت نکن من برم یانرم به خودم مربوطه پس دخالت نکن منم ولش کردم میگم یه چیزیشون نشه بعدا سوهرم بگه تقصیر تو بود میگفتم برو ولی دیگه نمیگم برو یانرو البته بره باید قید زندگیمو بزنم پیگه چون شدید پُرکنن 😒الانم یه کاری کردن شوهرم ۳ساله باخواهرم اینا قطع رابطه کرده نمیزاره اونا بیان نه میزاره من برم نه حتی میذاره ببینمش😓

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیم 😒چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبااینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیاریدانتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂 انتظار از هرنظرخیلی سخته مخصوصا منتظر نی نی 😍پس براشون دعا کنید وَزَكَرِيَّا إِذْ نَادَى رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْدًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ ﴿۸۹﴾و زكريا را [ياد كن] هنگامى كه پروردگار خود را خواند پروردگارا مرا تنها مگذار و تو بهترين ارث برندگانى (۸۹).

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا جاری هام با خاهرشوهرم مدام در تماس و رفت و امد با خونه مادرشوهر چون شوهرشون اینطور میخواد . ولی ...

حتما همسرت یه چیزی میدونه 

منم همسرم اوایل میگفت با جاریت حرف نزن با اون رفت و آمد نکن 

با این صمیمی نشو منم ناراحت میشدم بعد یه سری مسائل پیش اومد فهمیدم حق باهاش بود

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2742
دقیقا مشکلتون چیه با خانوادش ؟ چرا اذیتت کردن؟

مادرشوهر من ادم کنترلگریه دوس داره همه کارا زیر نظرش انجام شه یعنی اونجوری که دوس داره مثلا مساقرت میریم دلش میخواد همه خونوادش با ما بیان وقتی دوتایی میریم قهر میکنه و تیکه میندازه مثلا دوس نذاره خیلی سمت خونوادم و فامیلامون یرم دلش میخواد همش تو خونه و سمت خودش و خونوادش باشم برا همسرم تولد گرفتم دو تفره همینو داستان کرد جلو همه تیکه مینداخت خوردم میکرد با من تو قیافه بود چرا؟ چون تولد دو نفره گرقتم و اون و دختراشو دعوت نکردم و این که تو همه چی دخالت میکته حتی خرج و مخارجمونم میپرسه من شاغلم حتی میپرسه از همسرم که زنت پول میده بهت یا نه 

مادرشوهر من ادم کنترلگریه دوس داره همه کارا زیر نظرش انجام شه یعنی اونجوری که دوس داره مثلا مساقرت م ...

چ صبری داری ک تحمل کردی هرکی جا مادر پدرت بود تا الان طلاقتو گرفته بود

هیچ چیز دائمی نیست
2740
چ صبری داری ک تحمل کردی هرکی جا مادر پدرت بود تا الان طلاقتو گرفته بود

حالام داریم میریم مشاوره اما همسرم فعلا قبول نکرده خونوادش مقصرن و بهم میگه اونا خوبن تو توهم میزنی که بدن

حالام داریم میریم مشاوره اما همسرم فعلا قبول نکرده خونوادش مقصرن و بهم میگه اونا خوبن تو توهم میزنی ...

بابای من 50 سالش شده هنوزم گوش ب فرمان خانوادشن . حتی دو روز من و مامانمو تنها گزاشت ک بره پیش خواهراش . حتی عید بشه هر مناسبتی بشه تنهامون میزاره میره پیش اونا . فکر نکن قراره درست بشه یه سری چیزا مثل اهمیت ندادن به خانواده مثل بی احساسی تو ژن ادماس نمیگم عوض نمیشه ولی عوض کردنشم کار هر مشاوری و کار هر ادمی نیست . دیگ خسته شدیم من و مامانم از دست کاراش (: بیست سالم شده ولی مث بچگیام هنوز دعوا میکنن با هم دیگ واقعا اعصاب جفتشونو ندارم

هیچ چیز دائمی نیست
یه همچین شوهری که تو گفتی اینطور پشتیبان خانواده اشه قطعا تاثیر منفی میذاره. منم شوهرم همینه و می دو ...

همسر منم دقیقا اینجوریه منم خون خودم رو کثیف نمیکنم که الکی دعوا و قطع ارتباط کنم... چون میدونم درنهایت من ضرر میکنم

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2706