2737
2739
عنوان

چرا مردم شهرهای کوچیک انقدر کنجکاو زندگی همند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 780 بازدید | 50 پست
البته ترکیه ای ها هم اینطوری فضولن فیلماشونو نبینید همه تو قصرن و ...  یه سری اخبار و ... که دن ...

بله منم شنیدم همینطوره

انقدر می بزنم تا اجل اید به سرم رقص کنان ..عاقبت مست به دیدار خدا خواهم رفت💚
برای اینکه تفریح و سرگرمی شون کمتره همینطور اهدافشون تو‌زندگی هر چی زندگی محدودتر باشه چون مردم بی ...

اخه چقدر ادم باید علاف باشه که رفت و آمد و مهمون و ... بقیه رو حفظ کنه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عجب منی ک روستام اینجور نیست جوش هر کی هرجور دوست داشته باشه میگرده حرف حدیث هست ولی نه اینجور دیگه

من از شانسم عروس یه ادم سرشناس این شهرم ، خودمم مطب دارم ، یه استخر دیگه نمیتونم برم ، همه دنیا میفهمن من امروز استخر رفتم 

والا من نه خودم نه خانوادم کاری به کار همسایه و آشنا نداستیم فقط دو تا همسایه رو می‌شناختیم یه عمر ا ...

والا تهران هم معضلات خودشو داره....خواهرم تهران زندگی میکنه تازه بالا شهر سمت پاسداران ...وای یه همسایه داشتن مصیبت اول اینکه گربه خیابونی دور خودش جمع کرده بود از طبقه سوم براشون استخون پرت میکرد پایین، ساختمونشون شده بودمحل تجمع گربه های محل باز از اینم بدتر پشت بومو شبها دوازده شب به بعد کرده بود جا خواب فک و فامیلاش تا بلاخره شوهر خواهرم یه شب مچشو گرفت که اره به داییش و پسر داییش اجاره داده بود پشت بومو برا خواب...فکر کن حتی برا خواب هم فامیلشو نمی‌برد خونش...از بی فرهنگی آدم مثل این بشر ندیدم...خواهرم اینا عاصی شدن ازش...اونقدر به صاحب خونش گفتن که این بشر چه کارها که نمیکنه اجاره خوب میداد صاحب خونه هم تمایل نداشت عذرشو بخواد ولی همه همسایه ها شاکی شدن بالاخره جوابش کرد....پس عزیزم بستگی به فرهنگ آدما داره...البته اینکه همسایه تا حدودی از احوال همسایه خبر داشته باشه بد نیست یه زمانی نیاز به همسایه پیدا می‌کنیم...ولی خب تجسس در کار همدیگه از نظر دینی و شرعی هم درست نیست و نهی شده 

2742
والا تهران هم معضلات خودشو داره....خواهرم تهران زندگی میکنه تازه بالا شهر سمت پاسداران ...وای یه همس ...

اینی که من میگم دیگه احوالپرسی نیست رسما سرشون تو خونه ادمه ، بابا من شاید دلم نمیخواد با کسی آشنا بشم باید به زور بیان باهام آشنا شن

من از شانسم عروس یه ادم سرشناس این شهرم ، خودمم مطب دارم ، یه استخر دیگه نمیتونم برم ، همه دنیا میفه ...

😄😄چ میشه کرد

انقدر می بزنم تا اجل اید به سرم رقص کنان ..عاقبت مست به دیدار خدا خواهم رفت💚