2733
2739
عنوان

چرا مردم شهرهای کوچیک انقدر کنجکاو زندگی همند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 780 بازدید | 50 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شاید می‌خوان باهات تعریف کنند و سر صحبت رو باز کنند

من هم تهران زندگی کردم هم شهرستان ، دیگه در این حدم که میگی نیست 

Enfj 💗/ حق میگم و حقگو ها رو شناسایی میکنم✌️ #حمایت_از_حقگویان /این کاربر از مشکل وسواس فکری و اضطراب اجتماعی رنج میبره ، ممنون که مراعات میکنید 🙏♥️اگه میخوای بحثی که کم آوردی رو با "روانی" خطاب کردنم بخاطر امضام تموم کنی بدون که خیلی بزدل و ترسویی 😂😂😂
2740
کلا ملت کنجکاون چه شهر بزرگ چه کوچیک😐

والا من نه خودم نه خانوادم کاری به کار همسایه و آشنا نداستیم فقط دو تا همسایه رو می‌شناختیم یه عمر اصلا صد رحمت به تهران به اب و هوای گندش می ارزه اسایشش 

جواب نمیدم ولی معذب میشم ، هر جا میرم انقد به ادم نگاه میکنن پچ پچ میکنن میان پر رو پرو سوال میکنن ت ...

یک لبخند ملیح بزن بگو با اجازه برم دیرم شده خدانگهدار 

باور می کنی اکثرتماسهابرای کودک آزاری وهمسرآزاری همسایه هان🙃

دوربین مخفی هستن.. همین قدر ک تو زندگی مردم سرک میکشن و آمارشون دقیق هست تو زندگی های خودشون داشتن بخدا هیچ مشکلی نیست توزندگی هاشون😄😄

💖السلام علیک یاصاحب الزمان الغوث ادرکنی💖اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم💖🤲من امام‌زمانی ام😍♥️
جواب نمیدم ولی معذب میشم ، هر جا میرم انقد به ادم نگاه میکنن پچ پچ میکنن میان پر رو پرو سوال میکنن ت ...

ب بین من الان تهرانم ملت همه از اسرارت میخوان بودن تا جا داره دروغ میگن از خودشون سکوت کن و حتی ب نگاهشون نگاه نکن

2706