2733
2739

مردم رل شونو اینطور سیو میکنن 😂

ولی من کلا تو این ۲۰ سال عمرم اهل این رابطه ها نبودم 

الانم پناه و تکیه گاهم بعد مامان بابام آینازه 

ایا پناهم فقط واسه دوست پسره؟ 😥😂😂

کاربری قبلا دست سه نفر بود الان دست یک نفره / تاپیک های مربوط به قبولی پزشکی هم برای دوستمه که بعد از قبولی اکانتشو از اکانت من و دوستم جدا کرد / من الان همونیم که بیکارم و برادرم پزشکی قبول شد/ 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه بابا عالیع😍😂

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  
2728
دیونه ای😂💋

ای بابا چرا؟ 😂

کاربری قبلا دست سه نفر بود الان دست یک نفره / تاپیک های مربوط به قبولی پزشکی هم برای دوستمه که بعد از قبولی اکانتشو از اکانت من و دوستم جدا کرد / من الان همونیم که بیکارم و برادرم پزشکی قبول شد/ 
2740
نه بابا عالیع😍😂

مسخره میکنی؟ :/ 

2706