2737
2734
عنوان

امشب صدای شکستن دلموشنیدم😔

495 بازدید | 61 پست
من یه برادردارم با اختلاف سن زیاد،از بچگی به شدت بهش وابسته بودم شایدبیشترازپدرومادرم اونهم بی نهایت منو دوست داشت همیشه برام قصه میگفت و بازی میکرد خاطراتش هرگزازذهنم نمی ره برام عین یه پدربودمن بی نهایت وابستش بودم 14سالم بود که ازدواج کردماهمون موقع اومدیم تهران ...از وقتی زن گرفت دیگه یادی ازمن نکردحتی یکبارحتی یه زنگ اینم بگم زنش بی تقصیره و هیچ ربطی به زنش نداره من اونقدرضربه روحی خوردم وازدرون اذیت شدم که مشکل روحی پیداکردم ولی سعی کردم خودم درست کنم ...امروز روزپدرزنگ زدم برنداشت پیام دادم خوندوجواب نداد خیلی گریه کردم خیلی من خواهره کوچیکشم خدااززمین برم داره اگه دروغ بگم هیچ کسونرونجوندم و زنش و بچش عاشق منن اماچرابرادرم خواهره کوچیکشواینقدرراحت فراموش کرد؟یعنی وقت نداشت در جواب پیامم یه استیکربفرسته؟ شایدمسخره باشه ولی اشکان بندنمیاد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شاید خیلی درگیر کار و زندگیشه که البته اینم دلیل خوبی نیست واسه فراموش کردن شما همه نه ولی اکثر پسرا همینن زن میگیرن خوانوادشون رو فراموش میکنن
پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
2738
کاملا حق داری. اما گریه چیزیو درست نمیکنه. به پیام با گلگی براش بنویس
پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم
عزیزم شاید بچش دستش خورده باز کرده پیامو ایشون ندیده.

*** امــام زمــانم ! مبــادا گــرفته باشــی؟ عــالــم را به نمــاز آیـــات وامیــدارم !!! ***((رفیق بی کلک ! فقط امام زمان !! )) تلگ رامم @nre118 

2706