2737
2739

از این به بعد میوه هم نمیتونیم بخوریم

به خدا کافر اگر بود به رحم آمده بود.                                   زان همه ناله که من پیش تو کافر کردم🖤🌚.                      با لایک میونه خوبی ندارم ریپ میزنم😎😁
نه چهره مشخص بود نه پلاک موضوع کاملا فان بود گزارش زدن نداره

اوکی چهره مشخص نبود من که عکس رو ندیدم 

ولی یکی دو نفر تعلیق بشن انقد عکس پخش نمیشه تو این سایت 

مثل همون خانوم که به بچه اش می‌گفت چی میخوری چیپس میخوری چقدر راحت زندگی و آبروش از هم پاشید

اینجا هم همون حالته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ها شماها راس میگید 

عکس یچی باشه خوشتون نیاد گزارش میزنید

چن روز پیش ی دختره عکس دوس دختر اکسشو گذاشته بود من اعتراض کردم همشون ریختن سرم 

❌مخالف نظرم بودی ریپ نزن چک نمیکنم❌درخواست دوستی ندید🌠
2728
چندین بار دیدم عکس خانومای اقوام رو میزارن کاربرا میگن راجع به جاریم نظر بدین خواهر شوهرم دختر خاله ...

من خیلی حرسم میگیره 

یبار به کاربر عکس اکس عشقش رو گذاشته بود با فیلمش 

بعد فیلمو مثل اینکه دانلود کردن .بعد گفت چرا دانلود میکنین این دختره شوهر کرده متاهله 

اخه بیشعور نمیگی اینا دست به دست شه یا یکی از اقوامش ببینه ابروی این دختر بره با زندگیش بازی بشه ،، فکن برای خانم متاهل تاپیک بزنی بیاین عکس اکس عشقم ببینین .

منو چنتا کاربر نی نی یار هارو تگ کردیم ولی هیچ پیگیری نکردن 

مشکل از نی نی یار ها هم هست!!

دوست من ، من اصلا قصد دعوا کردن با کسیو ندارم، لطفا اگه پیامم تنده ، آروم باش ، چون بلد نیستم با چت کردن لحن صحیح رو برسونم‌.....اگه اشتباهی کردم لطفا محترمانه جواب بده تا بتونیم با آرامش نظرمون منتقل کنیم...‌..🩷گر کسی وصف او ز من پرسد .... بی دل از بی نشان چه گوید باز ؟....عاشقان کشتگان معشوق اند .... برنیاید ز کشتگان آواز .... دوست من اگه عاشق خدایی و خدا شناسی ، این همه ادعا از کجا ؟ این مدعیانِ عشق در طلبش بی خبران اند .... کان را که خبر شد ، خبری باز نیامد..! ‏طلاق بگیرید، فرار کنید، مهاجرت کنید، استعفا بدهید، ضربه متقابل بزنید، بجنگید، نابود کنید ولی تحمل نکنید. تحمل دروازه جهنم است🖤.
ها شماها راس میگید  عکس یچی باشه خوشتون نیاد گزارش میزنید چن روز پیش ی دختره عکس دوس دختر اکس ...

یسریا انگار اسم عکس میاد مست میشن .

دوست من ، من اصلا قصد دعوا کردن با کسیو ندارم، لطفا اگه پیامم تنده ، آروم باش ، چون بلد نیستم با چت کردن لحن صحیح رو برسونم‌.....اگه اشتباهی کردم لطفا محترمانه جواب بده تا بتونیم با آرامش نظرمون منتقل کنیم...‌..🩷گر کسی وصف او ز من پرسد .... بی دل از بی نشان چه گوید باز ؟....عاشقان کشتگان معشوق اند .... برنیاید ز کشتگان آواز .... دوست من اگه عاشق خدایی و خدا شناسی ، این همه ادعا از کجا ؟ این مدعیانِ عشق در طلبش بی خبران اند .... کان را که خبر شد ، خبری باز نیامد..! ‏طلاق بگیرید، فرار کنید، مهاجرت کنید، استعفا بدهید، ضربه متقابل بزنید، بجنگید، نابود کنید ولی تحمل نکنید. تحمل دروازه جهنم است🖤.
2740
اوکی چهره مشخص نبود من که عکس رو ندیدم  ولی یکی دو نفر تعلیق بشن انقد عکس پخش نمیشه تو این سای ...

خب عزیزم چیزی مشخص نبود ک

یه مرد با عینک از فاصله زیاد سر مرده هم پایین بود

فقط شکمش مشخص بود از رو شکم میشه مشخص بشه یا بد بشه براش؟ 

وقتی ندیدین چرا قضاوت عجولانه

اِگِگِگِگگگگ عَبِ زی✈️.     شما مخالف میکنید و من قار قار میشنوم، شما بی ادبی میکنید و من قار قار میشنوم، شما دشمنی میکنید و من قار قار میشنوم🙆🏻‍♀️
گزارشش بزنین از غریبه عکس گرفته اینجا پخش کرده.اونی که تو عکس بود شما بودین چه حالی میشدین؟ 

مگه چکار میکرده مرده؟

قربانی باج گیری تهدید و تجا.وز بودم لطفا اگر کتابی فیلمی پادکستی چیزی راجبش خوندید بهم اطلاع بدید♥️و اشتباهاتی که کردم و باعث این اتفاق برام شد: ۱. از سر کمبود محبت با چشم بسته وارد رابطه شدم و طرفم رو نشناختم/۲.اعتماد بیجا کردم کل اطلاعاتم رو مثل خونه و قیافه بابام رو طرف داشت/۳.احمق بازی در آوردم عاتو دادم دستش مثل عکس و چیزایی که خانواده ام باهاش مشکل دارن/۴.و دقیقا اون طرف میدونست که خانواده ام تو این مورد پشتم نیستن و باعث شد که منو بی دفاع ببینه/۵.وقتی فهمیدم طرفم اشتباهه باید جدا میشدم ولی از سر دلسوزی گریه هاش و التماس هاش موندم که چوب همون رو خوردم (بقول خاله ام برای خودت دلسوزی کن مردم دلسوز خودشون هستن)/۶.تن به باج گیری هاش دادم تا جایی که نایی واسم نموند اگر تن نمیدادم و مخالفت میکردم آنقدر ضربه نمیخوردم /۷.باید از اول که تهدید و باج گیری میکرد میرفتم شکایت میکردم تا کارش به تجاوز نکشه ولی اگر کشید هم باز مستقیم میرفتم پزشک قانونی تا بتونم شکایت کنم ازش /۸.یه جمله مهم تو این شرایط که بهش رسیدم (تو کلا یکبار زندگی میکنی؛میخوای کل زندگیت رو به خفت و خاری بگذرونی و بمیری؟یا حقت رو بگیری و بمیری این دومی خیلی ارزش داره)/۹.وقتی فهمیدی طرفت مریضه حتما جدا شو:آدم من کسی بود که دنبال این بود در هر شرایطی درک بشه حتی اگر اشتباهی میکرد؛دنبال این بود بهش محبت و احترام گذاشته شه.حتی بعد ت.جاوز گفت لطفا باهام مهربون باش؛این رو نگفت چون مهربون نبودما؛اتفاقا چون بودم میخواست نگهم داره ولی دگ بریده بودم/۱۰.به اندازه ارزش بده به آدم هات که یا هوا برشون نداره یا از سر بدبختی نگهت ندارن؛آدم من بشدت کمبود محبت داشت و حاضر بود به هر وسیله ای بدستش بیاره🌱🖤

میشه برا ارامش داداشم ک فوت شده صلوات بفرستید 

ارمان پسر حسین

روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤                       
یسریا انگار اسم عکس میاد مست میشن .

مست نمیشن دنبال آشنا و فک و فامیلاشونن تو سایت تا از سابقه تاپیکا سر از کار یارو در بیارن خدا می‌دونه چه آبرو و چه زندگیا که آسیب نمی‌بینه

روحشون شاد عزیزم

ممنونم

روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤                       
2706