2733
2734

این تاپیک رو گزارش بزنید تا یاد بگیرن با آبروی مردم بازی نکنن

تازگیا تو این سایت مد شده عکس مردم رو میزارن مسخره میکنن یا نظر میپرسن

تهشم به دروغ میگن اجازه گرفتیم 

چهار نفر تعلیق بشن حساب کار دست خیلیا میاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه چهره مشخص بود نه پلاک موضوع کاملا فان بود گزارش زدن نداره

اِگِگِگِگگگگ عَبِ زی✈️.     شما مخالف میکنید و من قار قار میشنوم، شما بی ادبی میکنید و من قار قار میشنوم، شما دشمنی میکنید و من قار قار میشنوم🙆🏻‍♀️
2738

بخدا نمیگه اون مرده شخصیتش ممکنه خورد بشه اگه با اون عکس بیان میم فان درست کن، چقدر بعضیا بی شعورن .

دوست من ، من اصلا قصد دعوا کردن با کسیو ندارم، لطفا اگه پیامم تنده ، آروم باش ، چون بلد نیستم با چت کردن لحن صحیح رو برسونم‌.....اگه اشتباهی کردم لطفا محترمانه جواب بده تا بتونیم با آرامش نظرمون منتقل کنیم...‌..🩷گر کسی وصف او ز من پرسد .... بی دل از بی نشان چه گوید باز ؟....عاشقان کشتگان معشوق اند .... برنیاید ز کشتگان آواز .... دوست من اگه عاشق خدایی و خدا شناسی ، این همه ادعا از کجا ؟ این مدعیانِ عشق در طلبش بی خبران اند .... کان را که خبر شد ، خبری باز نیامد..! ‏طلاق بگیرید، فرار کنید، مهاجرت کنید، استعفا بدهید، ضربه متقابل بزنید، بجنگید، نابود کنید ولی تحمل نکنید. تحمل دروازه جهنم است🖤.
این تاپیک رو گزارش بزنید تا یاد بگیرن با آبروی مردم بازی نکنن تازگیا تو این سایت مد شده عکس مردم رو ...

جالبه تو امضاشم حرف از شعور زده

بقیه مسخره میکنن خدا هم میبینه دیگه بعد میگن چرا انقدر مشکل داریم

🤍

چندین بار دیدم عکس خانومای اقوام رو میزارن کاربرا میگن راجع به جاریم نظر بدین خواهر شوهرم دختر خاله ام و... 

اسمشم گذاشتن اجازه گرفتیم 

کسیکه دلش بخواد راجع بهش نظر داد بشه خودش میتونه تو سایت کاربری بزنه

این ماجرا ها با ابرو خیلیا بازی کرده 

2706