2752
2734
عنوان

کمکممممم کنید

134 بازدید | 21 پست

یه امتحان سخت دانشگاهی دارم که باید خوب بخونم قبول شم که قبول بشم پدرو مادرم جشن میگیرین برام اونقدر استرس دارم هی میگم قبول بشی ولی یه اتفاق میوفته مثلا خدای نکرده پدرت فوت میکنه مادرت فوت میکنه چیکار کنم با این حس بد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تنها نیستی منم اسکلم میگم فلان نشه فلان اتفاق میوفته😕 

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
دقیقا

یه وسواس فکریه،خیلیا اینجورین گلم

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
وای خیلی اذیت میشم تو چیکار میکنی

بلند میگم بسهههه بسههههه بعد فکرمو منحرف میکنم سمت یه چیز دوس داشتنیم