2737
2739
عنوان

حمله پانیک

334 بازدید | 40 پست

از سال ۹۴ به این درد دچار شدم خسته شدم کسی بوده که حمله پانیک داشته باشه با دارویی چیزی خوب بشه؟

حالم خیلی بده

من خدا را دارم ...بین تمام نداشته هایم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره من داشتم خیییلیییی حس بدیه خداروشکر درمان شد رفتم روانپزشک دارو داد خوب شدم 

دکتر ب من اسپری داده خارجیه و قیمتش بالاس ولی تاثیری نداره

دکتر ب من اسپری داده خارجیه و قیمتش بالاس ولی تاثیری نداره

اسپري تنفسي ربطي به حمله پنيك نداره

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

تشخیص پنیک گرفتی؟ شاید کمبود ویتامین داری. در حالتای خاص پیش میاد وقتی عصبی میشی یا کلا اینطوری میشی؟

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2740
نفس تنگی که هر لحظه دارم یه نفس تنگی خیلی شدید هست بعضی شبا حالت سکته بهم دست میده صورتم و دستام سو ...

من بدترین خاطره ام این بود به کسی نگفته بودم و تو مهمونی خونه پدربزرگم این طوری شدم بعد ترین و سخت ترین درجه اشم بود دست و پام میلرزید پاهام شل شد افتادم قرمز شده بودم نفسم بالا نمیومد هوشیاریم هم کم شده بود همه داشتن بالا سرم گریه میکردن یکی چک میزد یکی آب میریخت روم اصلا یه وضعی

تشخیص پنیک گرفتی؟ شاید کمبود ویتامین داری. در حالتای خاص پیش میاد وقتی عصبی میشی یا کلا اینطوری میشی ...

تنگی نفسم همیشه هست ولی حمله وقتی که خیلی ناراحتم 

اره ولی نمیدونم چرا دکتر فوق تخصص اینجوری دارو میده

شما مشكل اسم داشتي براي اون داده

پنيك داروهاي ديگه داره

يعني از ٩٤ هرجا رقني اسپير فقط دادن؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
من بدترین خاطره ام این بود به کسی نگفته بودم و تو مهمونی خونه پدربزرگم این طوری شدم بعد ترین و سخت ت ...

منم همینجوری میشم دخترم ۵ سالشه خیلی می‌ترسه