2737
2734

لایکم کن اگه کسی چیزی گفت 

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

نذر چهل شهید. چله سوره یاسین. چله بسم الله. نذر ۱۲٠٠٠ هزار یاعلی.  ۱۴٠٠ صلوات برای امام موسی کاظمـ نذر ۸ شیشه گلاب برا امام رضا. ۱۱٠٠ صلوات هدیه ب مادر امام زمان. یک ماه نیم پیش ی مسجد گمنامی هس تو روستامون رفتم جارو زدم ب نیابت حامله شدن دختر عمم شمع هم میشه روشن کرد دیشب خبر داد حاملس. کلا دعا هام در حق بقیه میگیره برا خودم ن😂

خدایی دارم مهربون تر ازحد تصور. یک عدد اسفند ماهی خوش بین وپر از انرژی مثبتم. بهترین رفیقم آریل(فرشته براورده کردن ارزوها) هروقت احتیاج ب درد ودل داشتین میتونین روی من حساب کنین. 
واقعا منم هر چی دعا میکنم نمیشه دیگه خسته شدم 

نذر چهل شهید رو هم امتحان کن

خدایی دارم مهربون تر ازحد تصور. یک عدد اسفند ماهی خوش بین وپر از انرژی مثبتم. بهترین رفیقم آریل(فرشته براورده کردن ارزوها) هروقت احتیاج ب درد ودل داشتین میتونین روی من حساب کنین. 
2738
چجوریه؟ تا حالا حاجت های دیگه گرفتم ولی این یه حاجتم هر چی از خدا میخواهم نمیشه نمیدونم چرا خودم م ...

تا چهل روز هر روز ب اسم یک شهید ۱٠٠ صلوات میفرستی. 

نذر چهل شهید. چله سوره یاسین. چله بسم الله. نذر ۱۲٠٠٠ هزار یاعلی.  ۱۴٠٠ صلوات برای امام موسی کا ...

میشه واسه من دعا کنی مشکلم حل بشه؟😔یه گره خیلی بزرگ افتاده وسط زندگیم هرچقدددر فکر میکنم و مشورت میکنم و دعا میکنم نمیتونم بفهمم باید چیکار کنم برای حل کردنش

میشه واسه من دعا کنی مشکلم حل بشه؟😔یه گره خیلی بزرگ افتاده وسط زندگیم هرچقدددر فکر میکنم و مشورت می ...

چشم عزیزم 

2706