2737
2739
عنوان

مامانای عزیز کسی التهاب مری در اثر رفلاکس داره لطفا به من گمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 4974 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب شدی عزیز من هم التهاب مری دارم خوب شدی کمکم کن 

سلام اگه به خاطر رفلاکس اینطوری شدی درمانش فقط رژیم غذایی و قرص معدس 

غذاهایی که نباید بخوری تو اینترنت نوشته دیگه پرخوری نکن با غذا مایعات نخور بعد از غذا تا دو ساعت دراز نکش موقع خواب شیب دار بخواب کلا ببین معدت به چی حساسه با این کارا دیگه اسید به مریت بر نمی گرده و التهاب بهتر می شه کلا رفلاکس باید کنترل کنی من که بعد از سه سال خوب نشدم مخاط مریم نازک شده البته من فتق مری دارم امیدوارم شما زود خوب شی

سلام اگه به خاطر رفلاکس اینطوری شدی درمانش فقط رژیم غذایی و قرص معدس  غذاهایی که نباید بخوری ت ...

اره بخاطر اسید معده التهاب مری خوب شدنی است خالم خوب نیست  گاستریت معده ورم معده است چیزی دیگری است

2728
اره بخاطر اسید معده التهاب مری خوب شدنی است خالم خوب نیست  گاستریت معده ورم معده است چیزی دیگری ...

منم ورم معده دارم درمونش یکیه باید صبور باشی شیرین بیان می گن واسه معده خوبه استفاده کن امیدوارم جواب بگیری

سلام دوستان من روز شنبه آندوسکوپی کردم تو بیمارستان و دکترم گفت فتق هیاتل بزرگ معده و فرسایش دیواره معده و ورم معده دارم من حدود شش ماهه همش استفراغ و حالت تهوع شدید و اسید معده شدید و یبوست شدیدم قراره روز سه شنبه برم دکتر شواخی تو اصفهان میگن کارش خوبه من توسط دکتر دیگه اندو شدم ایا بدش نمیاد اخه میگفت ۷۰۰اندو ولی من تو بیمارستان با بیمه شد صد و خورده ای وای الانم دارم میمیرم رفتم دو تانون خامه ای خوردم ترش کردم توروخدا جوابم را بدید خسته شدم از این بیماری من با گیاهی قبلش پیش رفتم بدتر شدم 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
2740
سلام دوستان من روز شنبه آندوسکوپی کردم تو بیمارستان و دکترم گفت فتق هیاتل بزرگ معده و فرسایش دیواره ...

من سه ساله اینطوریم ببین 100 تا دکتر بری واسه رفلاکس و ورم معده درمان یکیه رژیم غذایی رو خیلی رعایت کن به علاوه قرص معده امپرازول پنتوپرازول و دومپریدون درمانش همینه باید باهاش بسازی البته اگه برای رفلاکس بخوای می تونی عمل کنی دکترایی که من رفتم بهم گفتن  گیاهی هم برای من فایده ای نداشته امیدوارم شما بهبودیتونو زودتر به دست بیارین

من سه ساله اینطوریم ببین 100 تا دکتر بری واسه رفلاکس و ورم معده درمان یکیه رژیم غذایی رو خیلی رعایت ...

عزیزم من پنتوپرازول خوردم اصلا بهم اثر نداشت و تو ازمایشم میکروب نبود ولی الان نمونه گرفت دکتری که برام اندو کرد و من دکتری دیگه میخوام برم برای دوا و درمون میگم راستی من دوازده روز دیگه جواب نمونه میاد فردا زودتر میرم دکتر تا فعلا برام قرصی بنویسه و بخورم تا بعد که نمونه اومد بازم برم پیشش چون واقعا خسته شدم همشم گریه میکنم 

راستی عزیزم رژیم غذایی چیا هست؟ 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
عزیزم من پنتوپرازول خوردم اصلا بهم اثر نداشت و تو ازمایشم میکروب نبود ولی الان نمونه گرفت دکتری که ب ...

من ناشتا پنتو 40 می خورم با دومپریدون 

رژیم که خیلی چیزا رو نمی تونم بخورم 

چای قهوه نوشابه سرخ کردنی چیزای ترش مرکبات اصلا  غذای سنگین پرخوری اصلا

چیزایی که ویتامین سی بالا دارن من نمی تونم بخورم 😔

منم اوایل خیلی گریه می کردم دیگه شوهرم از دستم خسته شد دیگه الان سعی می کنم باهاش بسازم البته من یه بارداری داشتم کهبعد از اون خیلی بدتر شدم شما یه مدت رعایت کن یه مدت ایشالله بهتر می شی 

میگم دوستان جواب پاتولوژی من ده روز دیگه میاد میتونم دکترم را برم ایا برام دارو مینوسه تا جواب بیاد ...

به نظرم بزار جوابش بیاد بعد که اگه میکرب داشتهباشی بتونه بهت دارو بده