2737
2734
چند وقته که دچار رفلاکس معده شدم آندو هم کردم فتق معده دارم و مشگل دریچه و رفلاکس باعث التهاب مری شده قرص مصرف می کنم ولی به جای اینکه بهتر شم بدتر شده کسی این مشگل رو داشته لطفا تجربتون رو بگین خیلی خسته شدم .
منم التهاب مری ورم معده شل شدگی دریچه مری و زیادی صفرا دارم.5 سال دارو مصرف کردم. فقط با رعایت غذایی بهتر میشم
دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
فرگل جان سلام منم مثل شما فتق هیاتال و ریفلاکس دارم ... عمل جراحی 50 _50 است ... امکان داره حتی برگرده ... پس تقریبا منتفی اه ...فقط رعایت کنید ... بهترین پیشنهاد یک لیوان آب ولرم و یه قاشق عسل آویش اول صبحه ...و آلوریرا هم بد نیست ... مهذا همن طور که دوستان گفتند فقط رعایت و کم خوردن ...
 یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
2738
من باید کم کم غذا بخورم و اگه بلافاصله بعد غذا دراز بکشم داغون میشم. یه عرق 5 گیاه هست زیره اویشن زنیان و .... اون خوبه بگیر بخور
دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند
فرگل جان گفتم اگر مشهدی بهت یه پزشک خوب معرفی کنم. واسه این پرسیدم. ان شاء الله زود خوب بشی.
الحمدلله علی کل نعمه و أسئل الله من کل خیر و اعوذ بالله من کل شر و استغفرالله من کل ذنب
2706