2737
2734
عنوان

بعد چن سال تصمیم گرفتم😁

167 بازدید | 13 پست

بچه ها عمل‌بینی سخته؟؟؟؟

میشه بگین چجوریه اذیتش؟؟؟

من تا حالا ترس عمل‌بینی داشتم نمیتونستم تصمیم بگیرم دلمو زدم به دریا عمل‌کنم‌

چون به صورتم‌نمیاد‌شکلشو دوس ندارم

ولی خب اگه از تجربیاتتون بگین خوشحال میشم کمک کننده هم هس

روزهای سخت....ازت یه آدمه دیگه ایی میسازن😌مامان رادین کوچولو(سابق)

برو به تجربیات کار نگیر بدن ها باهم فرق میکنه

چیه چیشده ؟من یه دختری ام که هم نمازشو میخونه و محرم  میره روضه نذر برمیداره هم دوس داره پیرسینگ بزنه تتو کنه و موهاشو هفت رنگ کنه هم دوست داره کنار نماز مغربش زیارت عاشورا بخونه هم دوس داره برقصه و اهنگ گوش بده حتی دوس داره سیگارم بکشه (نکشیدما دوس دارم فقط) یه جاهایی چادریه یه جاهایی نه دوس داره دستاش پر از انگشتر باشه از طرفی یه دانشجوی متشخص تو دانشگاه باشه دوس داره یه مامان با نظم و مهربون باشه در آینده ولی گاهی وقتا اینقددیوونه بازی درمیاره که نگو همش توسط مامانش سرزنش میشه و شوهرش عاشقشه  سرمان را با دین بریدند🍂نه تنها کسانی که ستمگرند بلکه کسانی که ستم را میپذیرند هم نزد پرودگار عالم جایگاهی ندارند🍂

عزیزم اصلا ترس نداره

بعدش هم دکتر مسکن میده درد نداری اصلا 

فقط هفته اول یکم کلافگی داره کبودی و ورم و تامپون و ... 

وگرنه سخت نیست 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عمل نکروم یکی از نزدیکام کرد

اب کرفس واسه کاهش باد صورت خوبه

عضوگروه نارنجی🧡تاریخ شروع ۱۰/۲۵🧡وزن اولیه۷۲😬وزن ثانویه ۱۱/۵:۶۹/۸۰۰😎وزن ثالثیه😅 ۶۸/۶۵۰:۱۱/۱۶😉وزن هدف اول ۶۵🔐هدف دوم۶۰🔐هدف نهایی ۵۸🔐💛من موفق میشم،دیگه وقتی عصبی بشم شکلات نمیخورم نوشابه انرژی زا و چیپس و کیک و کلوچه ممنوع🤧😜،،دوستان،کارآگاهان،کنجکاوان تاپیک اول مال من نیستتت من متاهلم چندساله ازدواج کردم
2731
اون صد البته‌ولی خب پرس و جو هم خوبه دیگه

اره خوبه خداییش

چیه چیشده ؟من یه دختری ام که هم نمازشو میخونه و محرم  میره روضه نذر برمیداره هم دوس داره پیرسینگ بزنه تتو کنه و موهاشو هفت رنگ کنه هم دوست داره کنار نماز مغربش زیارت عاشورا بخونه هم دوس داره برقصه و اهنگ گوش بده حتی دوس داره سیگارم بکشه (نکشیدما دوس دارم فقط) یه جاهایی چادریه یه جاهایی نه دوس داره دستاش پر از انگشتر باشه از طرفی یه دانشجوی متشخص تو دانشگاه باشه دوس داره یه مامان با نظم و مهربون باشه در آینده ولی گاهی وقتا اینقددیوونه بازی درمیاره که نگو همش توسط مامانش سرزنش میشه و شوهرش عاشقشه  سرمان را با دین بریدند🍂نه تنها کسانی که ستمگرند بلکه کسانی که ستم را میپذیرند هم نزد پرودگار عالم جایگاهی ندارند🍂
عزیزم اصلا ترس نداره بعدش هم دکتر مسکن میده درد نداری اصلا  فقط هفته اول یکم کلافگی داره کبود ...

یه هفته ۱۰ روز اینا فقط باید با دهن‌نفس کشید؟

نه عزیزم سختی که نداره ولی یک مقداری تا دوهفته درد داری و باید صاف بخوابی همین

یک عدد عاشق رنگ صورتی💗دارای یک نامزد👩‍❤️‍👨از علاقم به چیپس لیمویی نمیتونم بگم🍋در حال تحصیل داخل رشته حسابداری👩🏻‍💻﴿فمنیست﴾
2740

چسب زدن هم خیلب مهمه سعی کم درست بزنی تا فرم بینی ات خوب بشه

حتما هم راجع ب دکتر خیلی تحقیق کن نمونه کارارو ببین چقدر میخوای هزینه کنی؟

عضوگروه نارنجی🧡تاریخ شروع ۱۰/۲۵🧡وزن اولیه۷۲😬وزن ثانویه ۱۱/۵:۶۹/۸۰۰😎وزن ثالثیه😅 ۶۸/۶۵۰:۱۱/۱۶😉وزن هدف اول ۶۵🔐هدف دوم۶۰🔐هدف نهایی ۵۸🔐💛من موفق میشم،دیگه وقتی عصبی بشم شکلات نمیخورم نوشابه انرژی زا و چیپس و کیک و کلوچه ممنوع🤧😜،،دوستان،کارآگاهان،کنجکاوان تاپیک اول مال من نیستتت من متاهلم چندساله ازدواج کردم
یه هفته ۱۰ روز اینا فقط باید با دهن‌نفس کشید؟

نه بعد سه روز که تامپون بکشه دیگه کم کم میتونی از دماغ بکشی 

من تنها چیزی که اذیتم نکرد همین نفس کشیدن از دهن بود 

ولی ورم و کبودیش اذیتم کرد خیلی 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
چسب زدن هم خیلب مهمه سعی کم درست بزنی تا فرم بینی ات خوب بشه حتما هم راجع ب دکتر خیلی تحقیق کن نمون ...

۱۸ میلیون خواسته

نه بعد سه روز که تامپون بکشه دیگه کم کم میتونی از دماغ بکشی  من تنها چیزی که اذیتم نکرد همین ن ...

آهان مرسی ممنونم

بله خیلیا اینو میگن

دوستمم‌اب کرفس و قرص آناهیل مصرف میکرد

آهان مرسی ممنونم بله خیلیا اینو میگن دوستمم‌اب کرفس و قرص آناهیل مصرف میکرد

اره عزیزم آب کرفس رو با آب هویج ترکیب کن بخور 

آناهیل و آناناس و ... 

شب قبل عمل هم دوازده ساعت ناشتا باش تهوع نگیری 

۱۸ میلیون خواسته

اسمش چیه