2737
2734
عنوان

رفتم شوهر ثابقمو دیدم

1131 بازدید | 31 پست

اول بگم ترو خدا قضاوت نکنین 

من پنج ساله پیش جدا شدم و یه دختر دارم که پنج ساله ندیدمش مدتیع همش خوابشو میبینم دیونه شدم عاشق شوهرم بودن اما چون خیانت کرد وو زندگیمون حروم شد حدا شدیم خیلی بد حالا بعد پنج سال به اتفاقاتی افتاد که امروز دیدمش‌ با هم حرف زدیم گریه کرد نمیدونم چرا شمارمو عین خنگا بهش دادم حالا هی پیام میده با هم باشیم من از بچه گی عاشق تو بودم و این حرفا مغزم داره میترکه اینم بگم چند سالع زن گرفته و یه بچه دیگم داره دارم درد و دل میکنم نگین این چع کاریه من الان مغزم نمیکشه چیکار کنم این وسطم خودم مثلا یه رابطه جدی دارم قلبم هزار تیکس

دلم برای دخترم تنگ شده کاش الان کنارم خواب بود مث اون موقع هاا کاربری قبلیم@مامانmماندانا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

میخواهی دوباره اذیت شی ؟😔😔😔

دخترک له له کنان در حال رفتن به نانوایی بود .ادامسش رو تف کرد روی زمین .دم نانوایی دید اسکناسش نیست راه رفته را اینبار ارام برگشت روی زمین چشمش دنبال اسکناسش بود نزدیک ایستگاه اتوبوس اسکناس زیر پاشنه کفش خانمی بود ایستگاه شلوغ بود تا خواست جلو برود و به خانم بگوید پولم زیر پای شماس خانم سوار اتوبوس شد پول هم با کفش خانم رفت .اسکناس با ادامس به ته کفش خانم چسبیده بود 😐😐😐

نذار یه بار دیگه قلبتو بشکنه اون یه خیانتکاره که به هیچ کسی متعهد نمیشه نه به شما نه به همسر فعلیش هرچه زودتر خودتو نجات بده

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

سابق

بلاک کن مرتیکه خیانت کار رو 

خوبه خودت طعم خیانت چشیدی 

بعد باعث شدی ب اون زن هم خیانت کنه

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️
2738
2706