2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

شیاف بذار سر دو دقیقه دردت اروم اروم میشه ..

چای کم رنگ چندتا لیوان پشت هم بخور 

و کمپرس اب گرم که فوق العاده است 

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
ینی چیکار کنم؟😦😐

همیشه یه روز یا دو روز قبل اینکه پریود بشی قرص مفنامیک اسید رو هر ۸ ساعت بخور .. اصلا درد پریودی رو احساس نمی کنی 

من پریودی هام خیلی خیلی دردناک بود بطوری که سرم وصل میکردم و امپول میزدم ، پیش دکتر زنان رفتم و بهم قرص دیان رو پیشنهاد داد ، فوق العاده بود ، بزوری که اون ماه اصلا نفهمیدم کی پریود شدم .. تا این حد عالی بود 

ولی یه بدی که داشت قرصش باعث چاقی میشد دو کیلو تو اون ماه رفته بودم بالا که دیگه نخوردم 

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹